Balsam pod prysznic – jak działa, jak stosować? Ranking

Powszechny brak czasu, to cecha charakterystyczna rzeczywistości, w której żyjemy. Chcemy więcej i szybciej, ale doba ma nadal tylko 24 godziny. Brak wolnego czasu nie jest sprzymierzeńcem w dbaniu o urodę. Naprzeciw naszym potrzebom wyszły firmy kosmetyczne, wprowadzając na rynek balsam pod prysznic dla osób, którym cenna jest każda minuta. Szczególnie rano, przed wyjściem do pracy, możliwość sięgnięcia po kosmetyk, który ma oszczędzić nasz czas, jest wielce zbawienna.

Balsam pod prysznic

Co to jest balsam pod prysznic i jakie ma właściwości?

Balsam pod prysznic ma zastąpić tradycyjny balsam, który do tej pory używaliśmy. Stosując wersję pod prysznic, nie musimy czekać, aż kosmetyk się wchłonie. Od razu, możemy się ubrać. W ten sposób, cała procedura brania prysznica, nakładania balsamu i ubierania się, trwa szybciej.

Jak używać balsamu pod prysznic?

Instrukcja obsługi wygląda w ten sposób, że po zrobieniu tradycyjnego prysznica, gdy skóra jest jeszcze mokra, nakładamy na nią balsam pod prysznic. Wcieramy go w skórę okrężnymi ruchami, a nadmiar preparatu spłukujemy. Następnie, osuszamy ciało delikatnie ręcznikiem i od razu możemy się ubrać. Kosmetyk nie powoduje uczucia lepkości i przyklejania się ubrania do skóry.

Balsamy pod prysznic produkowane są głównie w postaci kosmetyku o działaniu nawilżającym, który ma zabezpieczać skórę przed utrata wody oraz niwelować przesuszenie. Z czasem, pojawiły się również te preparaty z dodatkiem kompozycji składników, które mają zapewnić skórze regenerację, ujędrnienie, rewitalizacje lub działanie hipoalergiczne dla osób, których skóra jest szczególnie wymagająca. W ten sposób, dopierając odpowiedni rodzaj, balsam pod prysznic ma zaspakajać gusta wiele osób.

 

RANKING BALSAMÓW POD PRYSZNIC

1. Nivea Balsam pod prysznic Q10 Plus UjędrniającyBalsam pod prysznicSprawdź!
2. Nivea Balsam do ciała pod prysznic wygładzający Balsam pod prysznicSprawdź!
3. Eveline Salon De La France – odżywczy balsam pod prysznicBalsam pod prysznicSprawdź!
4. Farmona Tutti Frutti Peeling z balsamem pod prysznic 2w1 Balsam pod prysznicSprawdź!

 

Szukasz kosmetyków do pielęgnacji? Sprawdź w amfora.pl

 

Balsam pod prysznic – jak działa, jak stosować? Ranking
5 (100%) 3 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a