Biotebal – lek z biotyną na wypadające włosy

Biotebal to tabletki powlekane, które zawierają aż 5mg biotyny. Stosowanie oraz zażywanie leku zaleca się osobom, które maja niedobór biotyny. Wskutek niedoboru tego pierwiastka, mogą wypadać włosy, a ponadto łamać paznokcie i pogorszony jest ogólny stan naszej cery, paznokci oraz włosów. Jeśli więc te objawy są Ci znane, wypróbuj kurację z biotebalem. Biotyna wspomaga procesy powstawania keratyny i różnicowania się komórek naskórka oraz włosów i paznokci, poprawiając ich stan.

biotebal

Biotebal jak działa? jak stosować?

Kurację biotyną najlepiej jest zacząć od regularnego przyjmowania tabletek. Jedno opakowanie wystarcza na ok. miesiąc zażywania i zawiera 30 tabletek. Po ok. 3 miesiącach regularnego stosowania, powinny pojawić się efekty w związku z zażywaniem biotyny. Włosy zyskują blask, są widoczne tzw. “baby hair”, a także są zdecydowanie mocniejsze i mniej wypadają. Różnicę możemy zauważyć także w stanie naszych paznokci, które stają się mocne i szybciej rosną. Jeśli te efekty Cię przekonują, sięgnij po tabletki bez obaw.

Biotebal pielęgnacja, serum do rzęs.

Biotebal również oprócz swoich działających cuda tabletek, ma w ofercie produkty do pielęgnacji lub np. serum na porost rzęs. Po zakończeniu kuracji lekiem, warto zaopatrzyć się w szampon z biotyną, a także odżywkę, która ma działanie nawilżające, wygładzające i regenerujące włosy. Ponadto, jeśli nasze rzęsy są rzadki, delikatne i krótkie, warto sięgnąć po serum do rzęs. Spektakularne efekty dostrzeżemy po ok. 2 miesiącach stosowania.

Zobacz kosmetyki do pielęgnacji włosów w sklepie amfora.pl

 

Biotebal – lek z biotyną na wypadające włosy
5 (100%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a