Całoroczne kremy brązujące – jak wyglądać promiennie cały rok

Jeżeli zastanawiasz się, jak działają kremy brązujące, jak dobrać je do swojej karnacji oraz na co uważać w trakcie ich stosowania – dobrze trafiłaś! Przedstawiamy – Całoroczne kremy brązujące, jak wyglądać promiennie cały rok!

kremy brązujące

Kiedy stosować kremy brązujące?

Kremy brązujące poprawiają koloryt skóry i pozwalają zachować ładny koloryt skóry, przez cały rok. Działają one nieco wolniej niż samoopalacze i aby zobaczyć efekty, trzeba stosować je przez kilka tygodni. Efekt uzyskany dzięki kremom brązującym jest trwały i można go dobrać w zależności od cery. Jeśli uznamy, że efekt jest wystarczający, możemy na kilka dni zaprzestać stosowania kremu, dzięki czemu opalenizna pozostanie taka sama, a następnie zblednie. Wiele kremów brązujących, rozświetla skórę i nadaje jej zdrowy koloryt.

Jakie kremy brązujące wybrać?

Dobry krem brązujący, powinien posiadać następujące właściwości:

  • łatwe rozprowadzanie po skórze
  • nie zostawianie smug
  • szybkie wchłanianie się (chroni ubrania przed zafarbowaniem)
  • szeroki wybór odcieni brązu (przynajmniej 2 odcienie)
  • ładny zapach
  • niska cena
  • naturalny skład
  • nie zapychanie porów skóry

Składniki o działaniu brązującym, można znaleźć także w kremach o działaniu przeciwzmarszczkowym i nawilżającym. Wybierając taki krem o wszechstronnym działaniu, nie musimy kupować jednocześnie kilku różnych preparatów. Dzięki temu, nasza cera zawsze wygląda świetliście i zdrowo.

Jak dopasować krem brązujący do karnacji?

Kremy brązujące różnych producentów, są dostępne zwykle w wersjach różniących się odcieniem. Kobiety, które naturalnie mają ciemniejszą skórę i opalają się na brązowo, mogą wybrać ciemniejszy krem brązujący. W przypadku pań o skandynawskiej urodzie, bardziej wskazane będą kremy brązujące z mniejszą ilością pigmentu, które dodadzą jej jedynie trochę charakterystycznego odcienia. Silna opalenizna w ich przypadku będzie wyglądała nienaturalnie.
Nie wolno zapominać o tym, że stosowanie wyłącznie kremu brązującego i zapominanie o balsamie, może prowadzić do niezamierzonego, komicznego efektu. Dobrym rozwiązaniem może być kupienie kremu brązującego tej samej firmy (i koloru), co balsam, dzięki czemu opalenizna będzie prezentowała się znacznie lepiej. Można też wybrać zbliżone odcienie kremu i balsamu z dwóch różnych firm.

Jakie są przeciwwskazania do korzystania z kremów brązujących?

Kremów brązujących nie można stosować przed zabiegami laserowymi na skórze. Przed zastosowaniem kremu na całej twarzy, dobrze jest wykonać test punktowy, który pozwoli ocenić, czy nie mamy alergii na któryś z jego składników. Składniki takich kremów, mogą w niektórych przypadkach prowadzić do zapychania porów skóry, dlatego nie powinny być one stosowane w przypadku cery trądzikowej.

Ziaja Cupacu Mleczko do ciała

Ziaja Multimodeling Balsam Do Ciała Brązujący

Bielenda Golden Oils

AA Cosmetics Glamour Bronzing

Dove Derma Spa Summer Revived

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!

 

Jeżeli szukasz czegoś więcej, odwiedź sklep amfora.pl, posiadający szeroki wybór kremów oraz balsamów brązujących.

Amfora.pl – Wszystko dla Twojego piękna!

Całoroczne kremy brązujące – jak wyglądać promiennie cały rok
5 (100%) 1 vote
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a