Calvin Klein Euphoria Woman – recenzja oraz opinie.

Zapach przywodzący na myśl prawdziwą euforię, uniesienie i zadowolenie z życia. Co kryje piękny flakonik perfum Calvin Klein Euphoria Woman? Jakie nuty zapachowe dominują w tej kompozycji? Kiedy zapach trafił do sprzedaży i jaka jest jego historia? Czy warto po niego sięgnąć? Odpowiedzi na te i na wiele innych pytań przedstawiamy poniżej.

Calvin Klein Euphoria Woman to zapach szczególny i wyjątkowy – jeden z najpopularniejszych tej marki i jeden z lepiej rozpoznawalnych zapachów dla kobiet. Swój sukces kompozycja zawdzięcza prostej, ale bardzo dobrze skomponowanej recepturze. To zapach, w którym wszystkie nuty są na właściwych miejscach.

Calvin Klein Euphoria Woman

Calvin Klein Euphoria Woman – zarys historii zapachu

To kompozycja, która została wprowadzona do sprzedaży w 2005 roku. Bardzo szybko stała się jedną z popularniejszych propozycji dla kobiet. Do dziś zapach Euphoria Woman zachwyca, uwodzi i czaruje efektownymi nutami zapachowymi oraz swą niejednoznacznością.
Zapach ten został wykreowany przez trzech znanych perfumiarzy:

  • Dominique Ropion, któremu zawdzięczamy również inne popularne kompozycje zapachowe: Burberry London, Burberry The Beat, Cacharel Amor Amor, Christian Dior Pure Poison, Armani Code for Woman oraz wiele innych.
  • Carlos Benaim, który odpowiada także za kompozycje: Bvlgari Jasmin Noir, Cacharel Promesse, CK IN2U for Him, CK Euphoria Men, Christian Lacroix Rouge oraz za wiele innych zapachów.
  • Loc Dong, który pracował również przy zapachach: Beyonce Rise, Mariah Carey M, Paco Rabanne Olympea, Vera Wang Bouquet oraz przy wielu innych kompozycjach.

Inspiracja

Euphoria Woman to kompozycja stworzona z myślą o kobietach odważnych, eleganckich i żądnych przygód. Zapach ten ma być alegorią kobiety pełnej pasji, o bogatej osobowości, która jest jednocześnie uwodzicielską zagadką.

Calvin Klein Euphoria Woman – jakie nuty zapachowe zawiera? Jakie składniki odpowiadają za ten zapach?

Nie bez powodu jest to jeden z bardziej cenionych i chętniej wybieranych zapachów dla kobiet. Jego woń i sposób rozwijania się zapachu jest jedyna w swoim rodzaju. W kompozycji można wyróżnić:

  • Nuty głowy: owoc granatu, kaki, zielone akordy.
  • Nuty serca: lotos, orchidea
  • Nuty bazy: piżmo, mahoń, bursztyn, fiołek

Zapach CK Euphoria Woman świetnie się rozwija. Jego początek jest lekko słodki, owocowy, jakby kandyzowany. Środkowe akordy tej kompozycji wciąż pozostają owocowe, ale przechodzą już w woń kwiatów, nieco ciemniejszą i bardziej poważną. Bazowy zapach to świetne wykończenie, które podkreśla kwiatową słodycz, ale dodaje jej drzewnego, lekko piżmowego charakteru.

Trwałość zapachu CK Euphoria Woman

To trwały, świeży i aromatyczny zapach, który utrzymuje się na skórze około 6 do 7 godzin.

Dla kogo?

Euphoria Woman to zapach dla kobiet radosnych, eleganckich i odważnych. Kompozycja podkreśla pewność siebie i wrodzony urok. Otula miękkim, słodkawym zapachem o niezwykle kuszącym charakterze. Pasuje zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Można powiedzieć, że jest to zapach całoroczny.

Ocena

Calvin Klein Euphoria Woman to perfumy, które można polecić na każdą okazję. Warto wybrać je na prezent dla bliskiej osoby lub kupić dla samej siebie. To zapach klasyk, który cieszy się dużym powodzeniem już od lat, ale wciąż zachwyca i nie wychodzi z mody.

Zobacz perfumy Calvin Klein Euphoria Woman w sklepie afmora.pl!

Calvin Klein Euphoria Woman – recenzja oraz opinie.
5 (100%) 1 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a