Cienie do powiek – jak nakładać? jakie cienie wybrać do makijażu?

Oczy to część twarzy,  którą kobiety mogą podkreślać w ciekawy i wyrazisty sposób, a nawet powinny to robić. Oczywiście makijaż oka wymaga czasu, dlatego ten czasochłonny, to kwestia odpowiedniej okazji. Natomiast na co dzień również możemy czarować efektownym makijażem nie spędzając nad nim więcej niż 10 minut. Sprawdzą się w takim przypadku neutralne kolory, które wydobędą kolor tęczówki i podkreślą naszą urodę. Cienie do powiek to istotny element makijażu oka, dlatego warto zaopatrzyć się w wielozadaniowe paletki cieni. Jakie cienie do powiek wybrać? I jak je nakładać? 

Cienie do powiek – Revolution

Marka Make up Revolution przybywa z pomocą wszystkim kobietom, które potrzebują wielozadaniowych paletek cieni, w których znajdą wszystkie potrzebne kolory. W ofercie dostępne są odcienie neutralne, wieczorowe, a nawet zestawy z różem, bronzerem czy też cieniami do brwi. Jeśli planujemy cienie do powiek, używać głównie na co dzień i okazyjnie, zdecydujmy się na brązy. Za pomocą brązowych cieni stworzymy idealny makijaż na co dzień, ale także na wieczorne wyjście. Wszystko zależy od intensywności odcieni, ale także tego czy użyjemy eyelinera, jak dużo nałożymy makijażu, jaki tusz do rzęs wybierzemy itp.

Dużym plusem paletki jest to, że mamy do wyboru zarówno matowe, jak i połyskujące cienie do powiek. Dzięki temu rozwiązaniu nasz makijaż może być jeszcze bardziej urozmaicony i efektowny.

Cienie do powiekSprawdź cenę!

Jak nakładać cienie do powiek?

Mamy już paletkę cieni, zostaje nam ich aplikacja. Odpowiednie do nakładania cieni są specjalnie do tego przeznaczone pędzelki. Możemy przebierać w różnorodnych wielkościach pędzli i kształtach, ale jeśli zaczynami przygodę z makijażem, wybierzmy dwa podstawowe. Za pomocą tych pędzli będziemy w stanie wykonać zarówno dzienny jak i wieczorowy makijaż. Nakładanie cieni zaczynamy zawsze od jaśniejszego koloru, który będzie stanowił bazę dla ciemnego. Ciemny kolor nakładamy cieńszym pędzlem przy linii rzęs, wyciągając do góry, tworząc tzw. kocie oko.Cienie do powiek

O tym jakie wybrać pędzle poczytasz tutaj:

Warto wiedzieć

Kluczem do doskonałego makijażu oka, są nie tylko cienie do powiek, ale także pędzle jakimi je nakładamy. Warto więc zainwestować w profesjonalne produkty, które posłużą nam na zdecydowanie długi okres czasu.

Niezbędne kosmetyki do makijażu oczu znajdziesz w sklepie amfora.pl

Cienie do powiek – jak nakładać? jakie cienie wybrać do makijażu?
5 (100%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a