Czarna maska do twarzy oczyszczająca Pilaten Black Mask opinie

Przedstawiamy opinie użytkowniczek oraz recenzję dla rewolucyjnego kosmetyki jakim jest: Czarna maska do twarzy oczyszczająca Pilaten Black Mask

czarna maska do twarzy

Czarna maska do twarzy oczyszczająca opinie

Ta maska to stosunkowo świeży produkt na rynku oparty o innowacyjną formułę, która zapewnia twarzy oczyszczanie  porów. Faktycznie, większość tych informacji sprawdza się przy rzeczywistym zastosowaniu tego artykułu. Skóra staje się o wiele żywsza, odzyskuje równomierny koloryt, a ponadto matowieje i  nie przetłuszcza się. Maska wyciąga większość zanieczyszczeń z zatkanych porów, docierając do głębokich warstw skóry.

Niestety nie usuwa wszystkich niedoskonałości- cera nadal jest trądzikowa i jedynie na chwilę odzyskuje zdrowy wygląd. Dodatkowo jest dość bolesna przy samym ściąganiu. Dobrze depiluje drobne włoski i pozostawia twarz gładką- jedynie z pozoru. W głębszych warstwach skóry pozostają toksyny, które nadal wywołują wykwitanie wyprysków na twarzy. Niestety, nie jest też dobra dla alergików- wywołuje dość spore podrażnienia skóry, przez co konieczne jest stosowanie dodatkowego kremu po ściągnięciu maski. Nie spływa jednak z twarzy oraz tworzy w miarę równą powierzchnię na skórze. Jedynie czasem tworzy grube grudki, które nie zasychają i spływają w dół twarzy, pozostawiając po sobie trudne do odczyszczenia plamy. Mimo to jakość produktu jest adekwatna do ceny- 10 zł za jedną tubę. A na ten produkt to niesamowicie przystępna cena. Warto posiadać ją w swojej kosmetyczce, choćby po to, by na specjalne okazje w miarę dokładnie oczyścić twarz, a także cieszyć się odświeżoną, pozbawioną nadmiaru sebum twarzą przez cały wieczór.

Chcesz sprawdzić i dokonać zakupu? Sprawdź jednorazową wersję w sklepie amfora.pl

Czarna maska do twarzy oczyszczająca Pilaten Black Mask opinie
5 (100%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a