Jaki depilator dla początkujących? Jak wybrać?

Efektywne stosowanie depilatora wymaga odpowiedniego treningu. Depilowanie się w ten sposób najlepiej jest zacząć od korzystania z urządzenia przeznaczonego właśnie dla początkujących. Taki model nie będzie sprawiał nam tak wielkich problemów z obsługą, dlatego szanse na podrażnienia skóry będą niewielkie.

Depilator dla początkujących – jaki wybrać?

Depilator dla debiutantki powinien uczynić golenie zabiegiem maksymalnie prostym i nie podrażniającym skóry. Takie właśnie są depilatory, które umożliwiają golenie pod wodą. Depilacja jest wtedy łagodna oraz nie podrażnia naszego ciała. Pamiętajmy o wyborze odpowiedniej pory na przeprowadzanie depilacji. Najlepiej jest wykonać ją wieczorem, podczas kąpieli, gdy ciepła woda rozgrzewa nasze ciało. Pobudzone krążenie zminimalizuje ryzyko wystąpienia niedoskonałości, a nawet jeśli krostki się pojawią, to znikną w trakcie nocy.

Jaki depilator będzie najmniej bolesny?

 Kupując pierwszy depilator w naszym życiu, powinnyśmy wybrać model wyposażony w 20, maksymalnie 30 pęset. Nawet najlepszy depilator nie uchroni nas jednak przed odczuwaniem pewnej dozy bólu. Ten pierwszy depilator powinien jednak posiadać elementy lub funkcje, które zmniejszą nieprzyjemne odczucia. Możemy wybierać pomiędzy modelami wyposażonymi w rolki masujące, kojący nawiew powietrza lub nakładkę, która chłodzi. Gdy nasze włoski są grube i dość gęste, lepiej jest wybrać depilator wyposażony w dyski.

Depilacja w zależności od miejsca

Wybór odpowiedniego depilatora jest zależny również od miejsca, które chcemy depilować. Model do nóg musi być dostosowany do usuwania typu naszych włosów. Z kolei depilator, którym będziemy golić pachy lub okolice bikini, powinien posiadać specjalną nakładkę przeznaczoną do stosowania przy depilacji miejsc wrażliwych. Dla bardziej sprawnego operowania urządzeniem idealna będzie odpowiednio wyprofilowana rączka. Inne dodatkowe funkcje w depilatorze to opcja podświetlania depilowanych miejsc, a także nakładka peelingująca, która zapobiega wzrastaniu włosków.

PONADTO PO DEPILACJI MOŻEMY STOSOWAĆ RÓŻNORODNE KOSMETYKI ŁAGODZĄCE.

1. Bielenda balsam łagodzący dla skóry wrażliwejdepilator dla początkujących bielenda balsamSprawdź!
2. Ziaja balsam łagodzący po goleniudepilator dla początkujących ziaja balsam po depilacjiSprawdź!

KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI ORAZ MAKIJAŻU ZNAJDZIESZ W SKLEPIE AMFORA.PL 

Jaki depilator dla początkujących? Jak wybrać?
5 (100%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a