Fryzura na siłownię – propozycje wygodnych fryzur

Choć na siłownię chodzimy po to, by nasza figura prezentowała się atrakcyjnie, to podczas ćwiczeń najważniejsza jest dla nas wygoda. Panie o długich włosach muszą myśleć nad tym, by ich pasma nie przeszkadzały w wykonywaniu mniej lub bardziej dynamicznych ruchów. Zobaczmy, jakie fryzury są najbardziej wygodne i najszybsze do zrobienia, gdy chcemy iść na siłownię.

Fryzura na siłownię – wygodne warkocze

Fryzura na siłownię ma nam zapewnić wygodę, w tym pomóc w opanowaniu niesfornych pasem, które spadają na twarz. Do tego dobrze, by sprawiała, że wyglądamy kobieco. Taką ładną, a jednocześnie wygodną fryzurą jest warkocz robiony z przodu. Wystarczy z boku głowy zapleść warkocz odpowiedniej długości, a następnie założyć go na głowę jak opaskę. Ta fryzura dodaje nam kobiecości, a ponadto nie jest bardziej skomplikowana od zwykłego warkocza, który możemy zrobić również z tyłu, a następnie po prostu go upiąć. Nieco bardziej skomplikowaną, lecz niezwykle efektowną fryzurą są dwa misternie zaplecione warkocze po bokach, które zapewniają nam swobodę ruchów. Gdy potem rozpuścimy włosy to układają się w drobne fale. Daje to naprawdę interesujący efekt, a w dodatku pozwala zwiększyć objętość włosów.

Fryzura na siłownię warkocz jak zrobić

Klasyka, czyli kucyk

Kucyk, inaczej koński ogon, to po prostu włosy spięte gumką. Jednak wbrew pozorom w tej prostocie kryje się duża siła. Na początku treningu kucyk jest gładki, a w miarę zwiększania się intensywności naszych ćwiczeń, staje się coraz bardziej niedbały. Taki look dodaje dziewczęcości i świeżości, sprawia, że wyglądamy i czujemy się młodziej. Ciekawa alternatywa to niedbały koczek upięty na samej górze naszej głowy. Dzięki temu nie odczuwamy dyskomfortu w trakcie ćwiczeń robionych na plecach. Kok zrobimy w kilka sekund, podobnie jak kucyka – czasami nie warto szukać nowych rozwiązań na siłę, gdy to co dobrze znane sprawdza się najlepiej.

Fryzura na siłownię

Najlepsze akcesoria, aby wykonać wygodny kucyk i efektowny warkocz:

1. Invisibobble Hair RingSprawdź cenę!
2. Klamry mini do włosówSprawdź cenę!
Rate this post
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a