Jantar wcierka, odżywka do włosów i skóry głowy – sposób na wypadające włosy.

Przedstawiam recenzję oraz opinie dla popularnej wśród maniaczek pielęgnujących włosy wcierki do włosów i skóry głowy Jantar. Sprawdź czy warto kupić wcierkę na porost włosów z bursztynem. 

jantar WCIERKA odżywka do włosów

Jantar wcierka, odżywka do włosów i skóry głowy – recenzja

Odżywka do włosów i skóry głowy z wyciągiem z bursztynu i witaminami to stosunkowo stary produkt, jaki funkcjonuje na rynku kosmetycznym. Jak zapewnia producent, jest to innowacyjny kosmetyk, pozwalający na odzyskanie dawnego blasku mocnych, gęstych włosów. Czy te obietnice przekładają się na rzeczywistość?

Trzeba przyznać, że jak na swoją formułę, bardzo dobrze radzi sobie z włosami cienkimi i łamliwymi. Zapewnia im głęboką regenerację tuż od nasady głowy oraz pielęgnuje skórę głowy. Włosy stają się mocne, nie przetłuszczają się, a dodatkowo wyglądają na zdrowe i lśniące. Ich wygląd jest najbardziej widocznym efektem po zastosowaniu tej odżywki. Ponadto skutki jej użytkowania są możliwe do zauważenia już po paru tygodniach od jej użycia.

Oczywiście produkt ten posiada również drobne mankamenty, które co wrażliwsze i wybredniejsze użytkowniczki może odstraszyć od jego stosowania. Między innymi posiada dość nieprzyjemny zapach, a także lepką konsystencję, którą należy dobrze wetrzeć od nasady włosów. Bez odpowiedniej aplikacji stają się zlepkiem kołtunów, a nie o taki skutek nam chodzi. Włosy nie wypadają tak często, jak kiedyś, szybciej rosną i promienieją niesamowitym wyglądem, jaki jest możliwy do uzyskania po zastosowaniu tego specyfiku. Świetnie sprawdza się również do odżywienia suchej skóry głowy. Działa on na zasadzie wcierki, co sprawia, że można go zaaplikować w dowolnej chwili. Bardzo dużą zaletą tego produktu jest także jego cena- kosztuje zaledwie 15 zł, co jak na artykuł tak wysokiej jakości jest doskonałą okazją, aby wreszcie odżywić swoje włosy.

 

CHCESZ DOKONAĆ ZAKUPU, ZOBACZ OFERTĘ W SKLEPIE : AMFORA.PL

 

Jantar wcierka, odżywka do włosów i skóry głowy – sposób na wypadające włosy.
5 (100%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a