Kosmetyki Max Factor, jakie wybrać, najpopularniejsze produkty.

Wśród kosmetyków jedną z popularniejszych marek lubianych przez kobiety jest firma Max Factor. Czym charakteryzują się te kosmetyki? Dlaczego kobiety, tak je kochają? Jakie są najpopularniejsze kosmetyki Max Factor? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.

Kosmetyki Max Factor, jakie wybrać, najpopularniejsze produkty.

kosmetyki max factor

Max Factor, a dokładnie Maksymilian Faktorowicz to człowiek znany i doceniany od 1914 roku. Był jednym z najlepszych stworzycieli i doradców wizerunkowych w tamtych czasach. Tworzył peruki, był wizażystą i wynalazcą. W 1916 roku zaczął tworzyć własne kosmetyki między innymi cienie do oczu i kredki do brwi.

Kosmetyki Max Factor początkowo były wykorzystywane na planach filmowych i stosowane tylko dla gwiazd Hollywood. To właśnie dzięki nim zdobył statuetkę Oskara. Jego wizjonerstwo szło jednak o krok dalej. Maksymilian Faktorowicz marzył, aby wszystkie kobiety miały dostęp do jego kosmetyków. I tak też się stało. Od tamtego czasy wszystkie możliwe kosmetyki były w zasięgu każdej kobiety.

Najpopularniejsze kosmetyki Max Factor

Max Factor produkuje tyle różnych kosmetyków i wiele ich wariantów, iż trudno wybrać, które są najpopularniejsze, bo wszystkie cieszą się sławą.
Jednakże dwa kosmetyki mają ogromną popularność nad swoimi konkurentami:

Max Factor podkład – Podkłady Max Factor charakteryzują się ogromną różnorodnością. Dzięki temu mogą one spełniać wymagania każdej cery i zachcianki każdej kobiety. Mało która marka może pochwalić się tak bogatym asortymentem podkładów dobranych dla każdego rodzaju cery. Podkłady Max Factor są wydajne, trwałe i delikatne. Nie tworzą efekty maski, ale dają zarazem piękne wykończenie – w zależności os gustu: matowe bądź połyskujące.

Podkłady Max Factor możemy podzielić ze względu na:
• Działanie (długotrwałe, delikatne, maskujące, dopasowujące się do odcienia skóry, przeciwzmarszczkowe, wodoodporne, z filtrem SPF, rozświetlające, podkreślające, a nawet odporne na rozmazania)
• Konsystencję (delikatne, płynne, jedwabiste, w sztyfcie)
• Wykończenie (naturalne, promienne, matowe, spektakularne, nieskazitelne)
Max Factor puder – puder zaraz po podkładzie jest równie chętnie kupowany i polecany przez kobiety, w porównaniu z innymi markami. Podobnie jak podkład, puder Max Factor specjalizuje się w wielu zadaniach i można dobrać odpowiedni puder według zapotrzebowań. Może to być puder maskujący, wykańczający cały makijaż, utrwalający nałożone kosmetyki, matujący, brązujący bądź rozświetlający. Pudry tej marki charakteryzują się delikatnością, dzięki czemu nie powodują powstawania maski na twarzy. W zależności od preferencji Max Factor ma w swojej ofercie pudry sypkie, w kremie, w sztyfcie czy w kulkach. O różnych odcieniach.

Najlepsze kosmetyki Max Factor znajdziesz w sklepie amfora.pl

MAX FACTOR Maskara False Effect

MAX FACTOR Miracle Touch podkład w kompakcie

MAX FACTOR Facefinity Compact Foundation

MAX FACTOR Podkład LASTING PERFORMANCE

MAX FACTOR Maskara 2000 CALORIE WATERPROOF

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!

Sprawdź!

Jeżeli szukasz czegoś więcej, sprawdź ofertę sklepu amfora.pl, posiadający szeroki wybór produktów Max Factor!

Zobacz kosmetyki marki Max Factor w sklepie amfora.pl!

Kosmetyki Max Factor, jakie wybrać, najpopularniejsze produkty.
5 (100%) 1 vote
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a