Lakier do włosów Loreal – jak stosować? Jak działa? Opinie

Przedstawiam recenzję oraz opinię dla popularnego lakieru do włosów Loreal Elnett . Czy warto kupić ten polecany kosmetyk?

lakier do włosów loreal

Lakier do włosów Loreal Elnett – opinie, recenzja

Lakier do włosów, który w ostatnim czasie zyskał większą niż dotychczas popularność na rynku. Jak zapewnia nas informacja na stronie jego producenta, zapewnia on dokładne utrwalanie fryzury na długie godziny. Ponadto, bez konieczności ciągłego poprawiania jej toną sprayu. Czy te zapewnienia przekładają się na rzeczywistość?

Moim zdaniem, produkt ten świetnie sobie radzi z każdymi warunkami pogodowymi, utrwala fryzurę i nie skleja włosów. Dzięki temu łatwo można je rozczesać i pozbyć się nich lakieru. Dodatkowo nie tworzy efektu hełmu na głowie- włosy nie sterczą sztywno. Za to daje efekt gładkich, elastycznych i miękkich włosów. Przez to nie widać, co właściwie zostało zastosowane, aby wzmocnić i wydłużyć czas, podczas którego można cieszyć się świeżo zrobioną u fryzjera stylizacją. Dodatkowo nie wysusza włosów i nie niszczy ich, aż tak bardzo jak inne konkurencyjne lakiery. Oczywiście, widoczne efekty nie są aż tak zniewalające jak w przypadku innych droższych produktów, ale są na tyle dobre, by móc zainteresować się tym artykułem. Nie ulega wilgoci, czy też ekstremalnym temperaturom na dworze, ale jego trwałość i długość działania nie są, aż tak zachwycające, jak obiecuje nam to producent. Jest dość wydajny, pomimo kompaktowego opakowania.

Produkt można kupić i samemu go przetestować- nie jest na tyle drogi, by żałować później wydanej na niego sumy. Mimo to istnieje o wiele więcej korzystniejszych ofert, które dają znacznie lepsze efekty, zwłaszcza jeśli chodzi o długość działania lakieru na głowie.

CHCESZ DOKONAĆ ZAKUPU? SPRAWDŹ OFERTĘ CENOWĄ W SKLEPIE AMFORA.PL

 

Lakier do włosów Loreal – jak stosować? Jak działa? Opinie
5 (100%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a