Lancome La Vie Est Belle – recenzja oraz opinie.

Kwiatowo-owocowe, dobrze znane i popularne perfumy dla kobiet Lancome La Vie Est Belle – jakie są ich nuty zapachowe? Kto powinien po nie sięgnąć i czy warto wybrać właśnie ten zapach?

Lancome La Vie Est Belle

Lancome La Vie Est Belle – zarys historii zapachu

Kompozycja Lancome La Vie Est Belle trafiła do sprzedaży w 2012 roku. Za zapach odpowiadają: Dominique Ropion, Olivier Polge i Anne Flipo.

Twarzą tego pachnidła została Julia Roberts. Nic dziwnego, że perfumy te przywodzą na myśl radość, czyste piękno i kobietę zadowoloną z życia. Wybór Julii Roberts na twarz zapachu to strzał w dziesiątkę. Popularna amerykańska aktorka jest postacią lubianą i cenioną, a przede wszystkim znaną z wielu ról kobiecych (zarówno kobiet silnych, jak i tych bardziej nieporadnych), które świetnie przystają do zapachu Lancome La Vie Est Belle.

Sam flakonik perfum La Vie Est Belle to symboliczny uśmiech szczęścia – uśmiech ze szkła z delikatną wstążką wokół szyjki, która przywodzi na myśl trzepoczące skrzydła.

Lancome La Vie Est Belle – jakie nuty zapachowe zawiera ta kompozycja?

Zapach La Vie Est Belle bywa określany jako elegancki i ekskluzywny, ale jest jednocześnie słodki i zmysłowy. To kompozycja o wielu twarzach, która sprawdzi się zarówno na dzień, jak i na wieczór i o każdej porze roku.

  • Nuty głowy: gruszka, czarna porzeczka.
  • Nuty serca: irys, jaśmin, kwiat pomarańczy.
  • Nuty bazowe: fasola Tonka, czekoladka, paczula, wanilia.

Początek zapachu La Vie Est Belle jest słodki, odrobinę mdlący, lukrowany. To tylko pozory, które kryją dalsze aromaty, jakie rozkwitają w tej kompozycji. Po mocnej słodyczy przychodzi czas na wyrazisty aromat irysa, jaśminu i kwiatu pomarańczy. Aromat wspomnianych kwiatów utrzymuje się na skórze przez długi czas, by w końcowej fazie odsłonić nuty zmysłowej paczuli i słodkich akordów wanilii, czekolady i tonki.

Lancome La Vie Est Belle – jaka jest trwałość tego zapachu?

Kompozycja La Vie Est Belle jest bardzo trwała. Sam zapach jest wyrazisty i dobrze wyczuwalny. Utrzymuje się na skórze nawet do kilkunastu godzin. Niektórzy czują go na sobie jeszcze kolejnego dnia po aplikacji.

Lancome La Vie Est Belle – dla kogo?

Kompozycja La Vie Est Belle to propozycja dla kobiet odważnych, radosnych i zadowolonych z życia, dla optymistek i dla tych, które dopiero pragną poznać radośniejsze oblicze świata.
Efektowny flakon sprawia, że La Vie Est Belle nadaje się na prezent. To kompozycja, która powinna przypaść do gustu młodym, energicznym osobom, które cenią kwiatowe i owocowe zapachy.

La Vie Est Belle – opinia

Opinia o La Vie Est Belle od Lancome jest jak najbardziej pozytywna. To zapach wysokiej jakości, o dużej trwałości i wyrazistości. Ogromnym plusem jest jego długie utrzymywanie się na skórze oraz ciekawa, słodkawa woń, rozkwitająca z czasem, zmieniająca się na skórze.

Zobacz perfumy Lancome La Vie Est Belle w sklepie afmora.pl!

Lancome La Vie Est Belle – recenzja oraz opinie.
5 (100%) 1 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a