Najlepsze eyelinery na lato. Jaki kolor wybrać?

Oko podkreślone odpowiednio dobranym kolorem, zdecydowanie przyciąga spojrzenia, a dodatkowo jeszcze bardziej wydobywa kolor naszej tęczówki. Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto zaopatrzyć swoje kosmetyczki w kolorowy eyeliner. Letnia impreza, festiwal, randka, czy też dzień spędzony na plaży.. Okazji do wypróbowania kolorowego eyelinera będzie zapewne mnóstwo. Zadbajmy, aby w naszym makijażu nie było rutyny i już dziś wybierzmy idealny dla siebie odcień eyelinera. 

Jaki kolor wybrać?

 

OCZY BRĄZOWE/PIWNE

Będąc posiadaczką oczu w ciemnym kolorze możemy sobie pozwolić praktycznie na każdy kolor eyelinera. Najlepszy będzie niebieski eyeliner, które wydobędzie kolor tęczówki oraz podkreśli egzotyczną urodę. W doborze odpowiedniego koloru, sprawdza się zasada przeciwieństw, więc wszelkie odcienie granatu, turkusu itp. będę wręcz idealne. Ciekawym oraz nie typowym kolorem może okazać się również zieleń. Zielony eyeliner sprawdzi się zwłaszcza w przypadku jaśniejszej karnacji. Nie bójmy się wypróbować również modnych w tym sezonie neonów. A więc z rozwagą i do dzieła!

Najlepsze eyelinery na lato. Jaki kolor wybrać?

OCZY NIEBIESKIE

Jeśli jesteś szczęśliwa posiadaczką niebieskich oczu, możesz również skorzystać z niebieskich odcieni eyelinera. Ważne, żeby eyeliner był ciemniejszy od tęczówki, co jeszcze bardziej wydobędzie jej kolor. Wybierzmy w tym przypadku granat, lub kobalt. U blondynki z niebieskimi oczami równie świetnie sprawdzi się fioletowy/wrzosowy kolor eyelinera, a także brąz. Wybierajmy te w ciepłych tonach. Chłodne odcienie fioletów mogą zadziałać na niekorzyść podkreślając w przypadku jasnych tęczówek zaczerwienienia. 

Najlepsze eyelinery na lato. Jaki kolor wybrać?

 

OCZY ZIELONE

Nasza tęczówka zawiera element zieleni? Wybierzmy w tym przypadku również ciepły fiolet. Kolor ten pięknie wydobędzie zielony kolor oczu oraz doda spojrzeniu niezwykłej tajemniczości. Zielone oczy są rzadkim zjawiskiem a uwielbiają odcienie fioletu. W tym przypadku również celujmy w ciepłe tony. Idealnie sprawdzi się śliwka, wrzos, natomiast uważajmy aby kolor eyelinera nie wpadał w bordo – to może podkreślić zaczerwienia. Do zielonych oczu na co dzień świetnie sprawdzają się także brązowe zgaszone kolory oraz klasyczna czerń. Ciekawym wyborem może się tu też okazać ciemny granat – tzw. navy blue. 

Największy wybór kosmetyków w sklepie amfora.pl

 

BOURJOIS Paris Eyeliner

Sprawdź!

Dermacol Colour Eyeliner

Sprawdź!
Najlepsze eyelinery na lato. Jaki kolor wybrać?
Rate this post
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a