Najlepsze odżywki do brwi i rzęs ? Jak stosować ?

Od kilku sezonów jak nie trudno zauważyć, zarówno na wybiegach jak i w trendach urodowych królują mocne brwi. Naturalnie zarysowane, zdrowe i gęste powróciły do łask i miejmy nadzieję na stałe wyeliminowały te cienkie i wyskubane do granic możliwości. Czy nie każda z nas marzy o pięknych brwiach i uzyskaniu ich idealnego kształtu?

Brwi i rzęsy nadaję z pewnością naszemu spojrzeniu głębi, tajemniczości i zmysłowości – warto o nie odpowiednio zadbać. Każda kobieta marzy, aby przyciągać swym spojrzeniem, dlatego, aby Wam w tym pomóc, przygotowaliśmy przegląd najlepszych i najchętniej polecanych kosmetyków do pielęgnacji brwi i rzęs.  Warto sprawdzić, a nawet przetestować produkty, które pomogły poprawić kondycję rzęs i brwi u wielu kobiet.

najlepsze odżywki do brwi i rzęs jak stosować

Jak stosować? 

Sama aplikacja kosmetyków z dołączoną gąbeczką lub szczoteczką jest bardzo łatwa. Wystarczy po dokonanym demakijażu zaaplikować serum na nasze brwi i rzęsy. Kosmetyki najlepiej stosować na noc, dzięki czemu aktywne składniki będą mogły odżywiać nasze brwi i rzęsy, wnikając w cebulki włosków. Pierwsze efekty nie będą widoczne od razu. W tym przypadku warto uzbroić się w cierpliwość, gdyż pierwsze oznaki stosowania kosmetyku mogą pojawić się po ok. 2 tygodniach. Ważna jest też regularność. Dzięki naszej wytrwałości efekty będę na prawdę zadowalające.

Olejek rycynowy  jego stosowanie jest jednym z bardziej naturalnych i alternatywnych sposobów na odnowienie i odżywienie brwi oraz rzęs. Produkt ten posiada liczne właściwości sprzyjające pielęgnacji oraz stymulujące wzrost włosków. W dodatku jego cena jest bardzo zachęcająca, a także jest on łatwy dostępny. Jego aplikacja również nie wymaga dużego nakładu sił. Potrzebujemy zwykły patyczek kosmetyczny oraz szczoteczkę do zębów. Za pomocą patyczka nakładamy olejek na brwi, następnie wmasowujemy go szczoteczką, co pobudzi nasze włoski do wzrostu. Podobnie postępujemy w przypadku rzęs, z tym że przeczesujemy je nasączoną delikatnie olejkiem szczoteczką, lub wcześniej oczyszczoną, szczoteczką z zużytej maskary.

1.najlepsze odżywki do brwi ? Jak stosować ?

 Revitalash RevitaBrow –  odżywka do brwi

2.Najlepsze odżywki do brwi ? Jak stosować ?Etja Olejek rycynowy BIO  –  wit A, E, C
3.Najlepsze odżywki do brwi ? Jak stosować ?

SHISEIDO Full Lash Serum

4.Najlepsze odżywki do brwi ? Jak stosować ?

RefectoCil Long Lash balm – odżywka do rzęs i brwi

Więcej kosmetyków sprawdź :

amfora.pl

Najlepsze odżywki do brwi i rzęs ? Jak stosować ?
5 (100%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a