Jak opalić jasną karnację? Szybkie opalanie ciała

Chcesz szybko i bez wyrzutów sumienia, a przede wszystkim bez obaw o stan skóry opalić jasną karnację? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to ten artykuł jest dla Ciebie. Opalanie na słońcu czy też w solarium jasnej karnacji jest szczególnie niebezpieczne. Jasna karnacja, ma bowiem mniejszą zawartość melatoniny, który odpowiada za naturalną barierę przed szkodliwymi promieniami UV. W związku z tym posiadaczki jasnej cery są bardziej narażone na słoneczne poparzenia, zaczerwienioną skórę, nie przyjemne swędzenie, a nawet bąble i schodzącą skórę. Jak temu zapobiec? Jak opalić jasną karnację szybko i efektywnie?

Jak szybko się opalić?

Nie ma idealnej metody, która bez narażenia stanu naszej skóry dałaby szybki, długotrwały i zadowalający efekt opalenizny. Szybkie opalanie i to w dodatku jasnej karnacji, może jednak okazać się bardzo łatwe. Zamiast leżenia plackiem i narażania skóry, lepiej wybierzmy alternatywną metodę, która dodatkowo zadba i poprawi kondycje naszej skóry. W ofertach wielu kosmetycznych firm znajdziemy różnorodne kosmetyki, które pomogą naszej skórze złapać słoneczny kolor. Samoopalacze są często drogie i niełatwe w nałożeniu, dlatego jako alternatywę warto zainwestować w piankę brązującą.

opalić jasną karnację?

Co to jest pianka brązująca? Jak działa?

Pianka brązująca to nic innego, jak kosmetyk brązujący, który po niedługim czasie nada naszej jasnej karnacji naturalny i opalony kolor. Co więcej pianka przywraca skórze równomierny zdrowy koloryt i słoneczny blask, jest idealna dla skóry szarej, zmęczonej, trudno opalającej się i wrażliwej na słońce. Pianka oprócz właściwości brązujących, pielęgnuje również naszą skórę i nawilża, a w dodatku zdrową opaleniznę możemy dzięki niej utrzymać cały rok!

1. Pianka brązująca do jasnej karnacji Bielenda Magic BronzeSprawdź!

 

Jak opalić jasną karnację? Szybkie opalanie ciała
4.8 (95%) 4 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a