Jakie owocowe kosmetyki wybrać? Najlepsze owocowe kosmetyki

Lato to sezon na owoce, zarówno w naszej diecie pojawia się ich więcej, ale także owocowe ekstrakty oraz dodatki możemy znaleźć w kosmetykach. W jakie owocowe kosmetyki warto zaopatrzyć swoje kosmetyczki? Jakie właściwości mają poszczególne owoce i jaki jest ich pozytywny wpływ na naszą cerę, skórę oraz włosy? Jakie owocowe kosmetyki wybrać?

Jak działają na nas naturalnie spożywane owoce? Zdecydowanie dodają nam energii, witalności (poprzez zawarte w nich witaminy), ale także działają pobudzająco. Tak samo dzieje się po zastosowaniu owocowej kuracji nie tylko od wewnątrz. Chętnie używamy owocowych kosmetyków zwłaszcza latem, gdy owocowe zapachy głównie królują na naszej półce z balsamami oraz żelami pod prysznic. Dzień spędzony na słońcu oraz zwieńczony energetyzującą cytrusową kąpielą, brzmi jak prawdziwy relaks dla naszych zmysłów. Zebraliśmy wszystko co z owoców najlepsze w zestawieniu kosmetyków, w które warto zainwestować tego lata.

W owocowych kosmetykach znajdziesz nie tylko różnorodność zapachów, ale także moc witamin, które zwalczają wolne rodniki. Zwracajmy szczególną uwagę na skład owocowych kosmetyków, aby ich zawartość była jak najbardziej naturalna. Tylko wtedy możemy być pewni, że znajdujące się w nich witaminy: A, E lub C zadziałają odżywczo na nasze ciało. Wystrzegajmy się szczególnie syntetycznych barwników i chemicznych dodatków. Najbardziej naturalną opcją będą olejki owocowe, które z powodzeniem możemy stosować na całe ciało.

RANKING NAJLEPSZYCH OWOCOWYCH KOSMETYKÓW

1. Cosnature Naturalny regenerujący olejek z owocu granatuowocowe kosmetykiSprawdź!
2. Odżywczo regenerujący krem pod oczy z żurawinąowocowe kosmetykiSprawdź!
3. Green Pharmacy odżywczy płyn do kąpieliowocowe kosmetykiSprawdź!
4. Farmona Tutti Frutti MUS do ciała mango i brzoskwiniaowocowe kosmetykiSprawdź!
5. Olej z nasion truskawki owocowe kosmetykiSprawdź!

 

owocowe kosmetyki

 

 

Jakie owocowe kosmetyki wybrać? Najlepsze owocowe kosmetyki
5 (100%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a