Paco Rabanne Invictus – recenzja oraz opinie.

Świeża i zmysłowa kompozycja dla mężczyzn – Paco Rabanne Invictus to propozycja, po którą sięga wielu miłośników lekkich, cytrusowych aromatów. Zamknięte w pięknym flakoniku perfumy Invictus mają wiele do zaoferowania. Jakie nuty zapachowe można w nich odnaleźć? Czy warto sięgnąć po Invictus od Paco Rabanne?

Paco Rabanne Invictus

Paco Rabanne Invictus – zarys historii zapachu

Invictus to stosunkowo młody zapach. Perfumy trafiły do sprzedaży w 2013 roku. Za ich skomponowanie odpowiadają: Veronique Nyberg, Anne Flipo, Olivier Polge i Dominique Ropion.

Inspiracją do stworzenia tej kompozycji zapachowej jest mężczyzna-zwycięzca, który jest triumfatorem, niezwyciężonym w codziennych trudach i w większych wyzwaniach. Stąd także sama nazwa perfum, która oznacza właśnie niezwyciężonego. Sam kształt flakonika nawiązuje do pucharu więc tym bardziej jest to propozycja w sam raz dla zdobywców, osób pewnych siebie i dynamicznych.

Paco Rabbane Invictus – jakie nuty zapachowe zawiera?

Zapach Invictus jest świeży, lekki, owocowo-drzewny, z wyczuwalnymi nutami cytrusowymi.

Nuty głowy: grejpfrut, nuty morskie, mandarynka.
Nuty serca: iść laurowy, jaśmin.
Nuty bazowe: drzewo gwajakowe, mech dębowy, paczula, szara ambra.

Trwałość zapachu

Paco Rabbane Invictus jest dostępny w formie wody toaletowej oraz wody po goleniu. Wersja po goleniu ma niską trwałość. Woda toaletowa jest znacznie bardziej aromatyczna i utrzymuje się na skórze do kilku godzin.

Dla kogo?

Invictus od Paco Rabbane to dobry wybór dla mężczyzn o silnej osobowości. Kompozycja jest świeża, rześka i nowoczesna. Pasuje na każdą okazję. Można sięgać po ten zapach zarówno w ciągu dnia, jak i na wieczór.

Ocena

Paco Rabbane Invictus to przyjemny zapach, który warto przetestować. Jego atutem jest nie tylko świetnie skomponowany aromat, ale również wyjątkowy flakonik, który sprawia, że perfumy te świetnie nadają się na prezent.

Zobacz perfumy Paco Rabanne Invictus w sklepie afmora.pl!

Paco Rabanne Invictus – recenzja oraz opinie.
4 (80%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a