Pasta do zębów z czarnym węglem ECODENTA opinie, recenzja

Przedstawiamy recenzję oraz opinie użytkowników produktu, jakim jest: Pasta do zębów z węglem czarnym – drzewnym ECODENTA

ecodenta-ekologiczna-pasta-do-zebow-wybielajaca-z-weglem-drzewnym

Pasta do zębów z czarnym węglem ECODENTA opinie, recenzja

Ekologiczna czarna pasta do zębów z węglem drzewnym to oparta na nowoczesnej formule wybielająca pasta. Wykazuje ona głęboką skuteczność także przy takich schorzeniach jak parodontoza, czy nadwrażliwość dziąseł. Redukuje krwawienie przy szczotkowaniu oraz powoduje, że zęby stają się mocne i odporne na próchnicę. Oczywiście są to informacje pochodzące z samego opakowania- jak jest tak naprawdę?

ECODENTA PASTA DO ZĘBÓW – OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Pasta posiada swoje zalety- ma piękny, miętowy zapach, którego intensywność utrzymuje się w ustach aż do spożycia kolejnego posiłku. Dodatkowo poprawia ich stan- po paru użyciach zmniejszyła się ilość krwi wypluwanej do umywalki podczas mycia zębów. Nie widać już też skutków parodontozy. Zęby stały się mocniejsze i mniej wrażliwe podczas spożywania potrwa, które mogą je podrażniać. Niestety, obiecanego efektu wybielenia nie widać- pomimo zastosowania pełnej kuracji końcowy widok jest minimalnie zmieniony. Zęby nie są jedynie chorobliwie żółte ani nie posiadają żadnych przebarwień- mimo to nie są to zęby hollywoodzkiej gwiazdy. Mimo tego pasta daje niesamowite uczucie świeżości i komfortu- jest to wrażenie długotrwałe, co sprawia, że produkt ten jest warty zakupu choćby ze względu na ten fakt. Dodatkowo jest dostępna w sprzedaży w miarę przystępnej cenie- kosztuje 17 zł, co jest standardową ceną za pastę lepszej jakości. Pomimo jej atrybutów, niestety nie spełnia podstawowego zadania, jakim jest wybielanie zębów- efekt nie ma takiej mocy, jak jest to obiecane przez samego producenta.

CHCESZ DOKONAĆ ZAKUPU? ZOBACZ OFERTĘ W SKLEPIE AMFORA.PL

Pasta do zębów z czarnym węglem ECODENTA opinie, recenzja
5 (100%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a