Jakie pędzle wybrać do makijażu oczu? RANKING PĘDZLI DO MAKIJAŻU OCZU

Pięknie zaznaczone oko to cel każdego makijażu. Bez względu na to, czy zależy nam na mocnym efekcie czy naturalnej prostocie, do nałożenia cieni czy eyelinera niezbędne są pędzle. Makijaż oczu nie należy do łatwych, ale im więcej prób jego zrobienia podejmiemy, tym lepiej będziemy operować kolorowymi kosmetykami oraz niezbędnymi akcesoriami.

Jakimi pędzlami do makijażu oczu dobrze jest dysponować? 

Do wykonania pełnego makijażu oka potrzebujemy około 5 pędzelków podstawowych, a także jeśli zależny nam na wyrazistych brwiach, dołączamy też ten do brwi. Jeśli używamy eyelinera np. w pisaku lub w postaci flamastra, możemy zrezygnować z jednego z pędzelków. Przygotowując podstawowy makijaż na codzień warto jednak zaopatrzyć się od razu w cały komplet. Jakie pędzle znajdziemy w ofertach sklepów, jakie są dostępne rodzaje pędzli? 

  • Pędzle do cieni – to wszystkie pędzle o krótkim włosiu (skośne, zaokrąglone, płaskie) czy zakończone gąbeczką, które pozwolą rozprowadzić cienie po powiece.
  • Pędzle do blendowania – czyli pędzle do rozcierania cieni to niezbędne produkty, jeśli chcemy pobawić się cieniowaniem i np. stworzyć popularny makijaż typu „smokey eyes”, czyli „przydymione oczy”.
  • Pędzle do eyelinera – mogą być spiczasto zakończone lub skośnie ścięte, świetnie sprawdzą się do nakładania eyelinera w żelu czy kremie. Ponadto można ich używać także do wykonania kreski na powiece cieniem do powiek, zwłaszcza jeśli je wcześniej delikatnie zwilżymy

Jakie pędzle wybrać do makijażu oczu? RANKING PĘDZLI

RANKING PĘDZLI DO MAKIJAŻU OCZU:

1. Makeup Revolution pędzel do rozcierania cieniJakie pędzle wybrać do makijażu oczu? RANKING PĘDZLI DO MAKIJAŻU OCZUSprawdź!
2. Hakuro Pędzel do nakładania cieniJakie pędzle wybrać do makijażu oczu? RANKING PĘDZLI DO MAKIJAŻU OCZUSprawdź!
3. EcoTools Flat Eyeliner pędzelek do eyelineraJakie pędzle wybrać do makijażu oczu? RANKING PĘDZLI DO MAKIJAŻU OCZUSprawdź!
4. Artdeco pędzel do cieniJakie pędzle wybrać do makijażu oczu? RANKING PĘDZLI DO MAKIJAŻU OCZUSprawdź!

Sprawdź akcesoria do makijażu oraz kosmetyki w sklepie amfora.pl

 

Jakie pędzle wybrać do makijażu oczu? RANKING PĘDZLI DO MAKIJAŻU OCZU
5 (100%) 1 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a