Perfumy dla nastolatki – jakie zapachy będą najlepsze?

Zapachy dla nastolatek powinny być dopasowane do osobowości dziewczyny, jaka będzie je nosiła. Jako że wiek nastoletni to zazwyczaj okres beztroski i zabawy to perfumy również powinny być lekkie i pachnieć po prostu młodzieżowo. Do nastoletnich kobiet nie pasują zapachy zbyt ciężkie, kojarzące się z damami w bardziej zaawansowanym wieku. Zobaczmy, jakie propozycje dla nastolatek posiadają poszczególne marki perfum.

Perfumy dla nastolatki – jakie są główne nuty zapachowe?

Zapachy, które dominują w perfumach dla nastolatków, to nuty kwiatowe, owocowe i cytrusowe. Często spotyka się wśród nich karmel i wanilię. Takie aromaty przywodzą na myśl pełnię optymizmu, energię, fantazję i zabawę. Do tego często są umieszczane w ładnie i oryginalnie zaprojektowanych flakonach.

Jakie propozycje dla nastolatek?

Jedna z propozycji dla nastoletnich dziewczyn to Born in Paradise od Escady. W tym zapachu znajdziemy nuty arbuza pomieszane z owocem guawy oraz okraszone zielonym jabłkiem. Do tego mleko kokosowe, piżmo oraz ananas. Natomiast już nie tylko zapach, ale i samo opakowanie przywodzi na myśl pełne zabawy wakacje. Bardzo dziewczęcy i wdzięczny zapach to perfumy o nazwie Daisy Dream wyprodukowane przez Marca Jacobsa. Połączenie jaśminu, liczi oraz gruszki, glicynii i jeżyny przywodzi na myśl ciepłe popołudnie spędzane właśnie na łące pełnej stokrotek. Do tego nuty kokosowe oraz drzewne. Opakowanie jest również urzekające – flakonik pokryty jest małymi stokrotkami. Zapach idealny na co dzień – na przykład do szkoły. Zupełnie innym, ale również wartym polecenia zapachem jest Killer Queen od Katy Perry, czyli propozycja dla nastoletnich buntowniczek. W tym zapachu mieszają się jagody, śliwki i bergamotka, a do tego paczula i jaśmin. Prawdziwie czarujący zapach, raczej na specjalne okazje. Do tego intrygująca buteleczka wypełniona ciemnoczerwonym płynem – te perfumy to prawdziwa zagadka! Natomiast najbardziej lekka i sportowa propozycja dla nastolatek to Adidas Fruity Rhythm, czyli orzeźwiająca mieszanka zapachu malin, frezji, drzewa sandałowego i piżma.

Sprawdź cenę!
Sprawdź cenę!
Sprawdź cenę!
Perfumy dla nastolatki – jakie zapachy będą najlepsze?
5 (100%) 2 votes
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a