Perfumy Rihanna Rouge – recenzja Rouge by Rihanna

Przedstawiam recenzję nowych perfum stworzonych przez Rihanne o nazwie Rouge by Rihanna. Sprawdź czy warto kupić i jak wygląda kompozycja zapachów.

Rihanna Rouge

Perfumy Rihanna Rouge – recenzja 

Rogue to jeden z zapachów Rihanny, która jest niepokorna i burzliwa, tak jak jej zapach. Gwiazda stawia na kobiece i romantyczne składniki. Ta orientalna, a zarazem kwiatowa kompozycja to zapach niebanalny, ale i nie łatwy. W nucie głowy zamknięto woń cyklamenu i kwiatu cytrynowego. Nuta serca to rozkosz jaśminu, zamszu, róży oraz śliwki. Natomiast w nucie bazy odnajdziemy paczule, wanilie, piżmo, żywice bursztynową, a także nuty drzewne. Rihanna Rogue to wyjątkowo interesująca kompozycja, gdzie poszczególne nuty pięknie ewaluują – warte poznania. Stopniowo uwalniane, są zarazem trwałe i mocno wyczuwalne.

Rogue to perfumy gwiazdy, bardzo luksusowe, eleganckie, wręcz dostojne. Raczej na chłodniejsze pory roku lub popołudniowe oraz wieczorne wyjścia. W upalne dni zapach może przytłaczać, a na oficjalnych spotkaniach – za bardzo zwracać uwagę. Woda perfumowana zamknięta jest w ładnym, solidnym flakonie – prostym i eleganckim. To podkreśla jej moc i charakter. Wiele kobiet dostrzega w Rihanna Rogue podobieństwo do perfumy Bottega Veneta.

Sprawdź!Perfumy Rihanna Rouge

 

Szukasz innych perfum? Chcesz sprawdzić jakie jeszcze zapachy stworzyła Rihanna? Zobacz sklep AMFORA.PL

Perfumy Rihanna Rouge – recenzja Rouge by Rihanna
5 (100%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a