Pojedynek perfum! Dior Sauvage czy Dolce&Gabbana The One?

Pojedynek pomiędzy dwoma popularnymi męskimi zapachami. Po jednej stronie Christian Dior ze swoim zapachem Sauvage, po drugiej zaś – Dolce&Gabbana The One. Obydwa zapachy należą do tzw. ambrowych – ich baza zawiera głównie ambrę. Obydwa zapachy dzieli dość spora różnica cenowa (ok. 200 pln), jednak jak wiadomo, nie zawsze wyższa cena oznacza lepszy produkt. Zapraszamy do porównania obydwu zapachów oraz wyłonionego przez internautów zwycięzcę! Pojedynek perfum oficjalnie czas zacząć! 

Pojedynek perfum

Pojedynek perfum – Dior Sauvage

Pierwszym pretendentem, jest zapach Diora – Sauvage. Zapach ten, zaprojektowany przez Francois Demachy, został wydany w drugiej kwarcie 2015 roku. Główną inspiracją do powstania tego zapachu były otwarte przestrzenie, takie jak błękitne niebo nad skalistymi krajobrazami, czy gorąca pustynia. Zapach jest bardzo świeży, surowy i szlachetny, co więcej, bardzo długo utrzymuje się na skórze.

Nuta GłowyNuta SercaNuta Podstawy
PieprzGerniumCedr
Kalabryjska BergamotkaLawendaLabdanum
Pieprz SyczuańskiAmbroksan
Elemi
Różowy Pieprz
Wetyweria
Paczula

  Pojedynek perfum – Dolce&Gabanna The One

Drugim zapachem biorącym udział w pojedynku jest Dolce&Gabanna The One. Został on wypuszczony już w 2008 roku, jest znacznie starszym zapachem, aniżeli porównywany Dior (2015). Jak przyznaje sam projektant tego zapachu, jest on przeznaczony dla współczesnych hedonistów. Zapach jest bardzo wyrazisty, mocny, znajdziemy w nim bardzo ciekawe połączenie tytoniu oraz ambry.

Nuta GłowyNuta SercaNuta Podstawy
GrejfrutKardamonDrewno cedrowe
KolendraImbirAmbra
BazyliaKwiat PomarańczyTytoń

Dolce&Gabanna The One czy Dior Sauvage

Obydwa zapachy cieszą się dużą popularnością. Zdaniem internautów, to Dior Sauvage zasługują na zwycięstwo w tym pojedynku. Posiadają bardziej wyrazisty zapach, ciekawszą kompozycję oraz dłużej utrzymują na skórze. Oczywiście, wszystko zależy od prywatnych preferencji, dlatego przed zakupem, warto samemu porównać obydwa produkty.

Obydwa omówione zapachy, w najlepszych cenach, znajdziesz w sklepie amfora.pl

 

Dolce&Gabanna The OneDior Sauvage
dolce-gabbana-the-onechristian-dior-sauvage
Sprawdź!Sprawdź!

Jeżeli szukasz czegoś więcej, sprawdź ofertę sklepu amfora.pl, w którym znajdziesz szeroki wybór perfum.

Zobacz perfumy w sklepie afmora.pl!

Pojedynek perfum! Dior Sauvage czy Dolce&Gabbana The One?
5 (100%) 1 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a