Rajstopy w sprayu – jakie wybrać? jak używać? jak działają? Opinie

Rajstopy w sprayu to kosmetyk działający w sposób niezwykły – kilka psiknięć dzieli nas od uzyskania efektu pięknie opalonych nóg. Takie rozwiązanie przydaje się wtedy, gdy za oknem panuje upał, do wyjścia pozostało mało czasu, a nasze blade nogi wręcz wołają o odrobinę słońca – choćby i takie dozowanego za pomocą sprayu.

Rajstopy w sprayu – zalety samoopalacza 

To rozwiązanie szybkie i szczególnie przydatne po okresie wiosenno-zimowym, w trakcie którego nasza skóra zdążyła na nowo przywlec kolor bieli. Rajstopy w sprayu posiadają tę zaletę, że tylko rajstopy imitują, w związku z czym wcale nie jest nam w nich gorąco. Nie musimy przy tym wydawać pieniędzy na solarium, którego zdrowotność jest mocno wątpliwa. Rajstopy można z łatwością zmyć podczas brania wieczornej kąpieli lub prysznica. Największym zaś atutem jest to, że nie musimy dłużej obawiać się poprutego oczka!

1. Rajstopy w sprayu Sally Hansen Light GlowSprawdź!

Jak wybrać kolor rajstop w sprayu i jak nakładać?

Wybór odpowiedniego odcienia zależy od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. W sklepach znajdziemy całą gamę rajstop w sprayu – od jasnych tonacji po efekt czekoladowej opalenizny. Z tych najjaśniejszych odcieni powinny korzystać osoby o jasnej karnacji, u których mocniejszy kolor dałyby przesadzony, komiczny efekt. W takim przypadku najlepszy będzie spray w odcieniu light lub medium glow. Natomiast dla kobiet o ciemniejszym typie karnacji, które opalają się łatwo i od razu na kolor brązu, najlepsze będą odcienie od tonacji typu tan glow do deep glow. Rajstopy w sprayu nakładamy rękami, płynnymi ruchami, tak by uniknąć zacieków, a do tego zawsze pamiętamy o zaaplikowaniu płynu również na stopy. Następnie należy poczekać na całkowite wchłonięcie się preparatu, aby nie pobrudził on naszych ubrań.

rajstopy w sprayu

Rajstopy w sprayu – czy warto kupić?

Rajstopy w sprayu dają efekt natychmiastowy.  Chociaż widać, że nie są to rajstopy, to opalenizna i lekki połysk sprawiają, że nasze nogi prezentują się naprawdę atrakcyjnie. Takie spraye kupimy w drogeriach już od kilkunastu złotych. Najbardziej cenione marki to Sun Ozon, Sally Hansen oraz W7.

 

Rajstopy w sprayu – jakie wybrać? jak używać? jak działają? Opinie
4 (80%) 4 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a