Róż do policzków Makeup Revolution Blushing Heart – opinie

Przedstawiam opinie testerek oraz recenzję popularnego i chętnie wybieranego przez kobiety różu do policzków Makeup Revolution Blushing Heart 

Róż do policzków makeup revolutionSprawdź!

Róź do policzków Makeup Revolution Blushing Heart – opinie

Róż zamknięty jest w przeuroczym opakowaniu, który zdążył już zebrać sporą ilość opinii wielu użytkowniczek, jakie zdecydowały się go zakupić. Niestety, nie wszystkie są pozytywne- niektóre z nich oceniają ten produkt raczej miernie. W mojej ocenie sam róż jest produktem dobrym- nie zniewalającym, dającym wspaniałe efekty, ale na tyle dobrym, by móc go bez obaw zakupić za cenę 30 zł. Nie jest on dość solidnie napigmentowany, przez co szybko ulatnia się efekt zarumienionych policzków. Daje on jednak dobre rozświetlenie, o lekkim różowym zabarwieniu, które utrzymuje się na skórze.

Ponadto samo opakowanie produktu nie jest zbyt dużych gabarytów, ale róż jest całkiem wydajny. Ciężko go zetrzeć ze względu na fakt, iż jest on dobrze wypieczony, a z pędzla często trzeba strzepywać nadmiar świecących się drobinek. Ponieważ często jest porównywany z jego droższym, markowym odpowiednikiem, staje się tematem wielu narzekań ze strony użytkowniczek. Głównie poprzez fakt, że nie jest to róż typowy, który pozwala na uzyskanie równomiernego kolorytu na policzkach. Zamiast tego rozświetla on obszary, jakie zdecydujemy się nim pokryć. Pomimo jego drobnych wad, warto zakupić ten produkt, choćby z uwagi na fakt, iż równie dobrze sprawdza się w roli pięknego, świetlistego cienia do powiek- na nich także utrzymuje się dość długo i cudownie mieni zwłaszcza w świetle dyskotekowych lamp- gdyż to raczej tam powinno używać się tego różu; niezbyt się nadaje do codziennych stylizacji.

Jeśli zależy Ci na uzyskaniu naturalnego efektu skóry muśniętej słońcem, wybierz ten rozświetlający produkt. Natomiast, jeśli twoim celem jest mocne uwydatnienie kolorem różu, policzków, zrezygnuj na korzyść innego produktu.

Zobacz naszą ofertę róży do policzków w sklepie amfora.pl

Róż do policzków Makeup Revolution Blushing Heart – opinie
5 (100%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a