Serum na porost brwi, co to jest, czy warto stosować?

Obecnie najmodniejszym trendem w stylizacji brwi jest ich… nieujarzmienie. Włoski powinny być jedynie przyciemnione cieniem do brwi lub specjalną pomadą i przeczesane grzebyczkiem czy spiralką z żelem utrwalającym włoski. Takie wystylizowanie brwi nada twojemu spojrzeniu nutę tajemniczości, a jednocześnie dziewczęcości. Jeśli jednak chcesz mocno i wyraźnie podkreślić brwi, zastosuj specjalny wosk, który utrzyma je w ryzach podczas ważnego spotkania lub uroczystej kolacji. Co zrobić jednak, kiedy twoje włoski są jasne, cienkie, jest ich mało i rosną bardzo wolno? Jest na to sposób! Nie jest ważne, czy twoje brwi są rzadkie z powodu niedoborów witamin lub zbyt agresywnego wyrywania – bez względu na przyczynę, włoski pomoże zagęścić stosowanie… serum na porost brwi!

serum na porost brwi

Czym jest serum na porost brwi?

Serum na porost brwi to mieszanka aktywnych składników pochodzenia naturalnego, w pełni bezpiecznych do używania na skórze. Właściwości składników powodują, że włoski nie tylko rosną szybciej, ale również są gęstsze, dłuższe i ciemniejsze. Ich struktura ulega wzmocnieniu, więc nie wypadają już tak łatwo. Regularna kuracja serum sprawia, że brew staje się wyraźna i osiąga pożądany przez nas kształt. Po przeprowadzeniu kuracji, można delikatnie wyregulować brew (włoski rosną bowiem w bardzo szybkim tempie) i podkreślają ją ulubionymi produktami lub po prostu nałożyć hennę (przy stosowaniu serum do brwi nie ma żadnych przeciwwskazań do używania produktów stylizujących lub koloryzujących włoski).

Jak stosować serum na porost brwi, aby dało najlepsze rezultaty?

Stosowanie serum do brwi jest bardzo prostą czynnością. Wystarczy, że raz dziennie naniesiesz na nie serum za pomocą dołączonego aplikatora (najczęściej w formie pędzelka, podobnego do tego w eyelinerach). Jeśli chcesz uzupełnić ubytek powstały z powodu mechanicznego wyrywania włosków, nanieś preparat tylko w to miejsce. Gdy chcesz jednak zagęścić całe brwi, użyj preparatu na skórę pomiędzy poszczególnymi włoskami – takie stosowanie sprawi, że mieszki włosowe staną się bardziej aktywne, dzięki czemu szybko wyrosną nowe włoski, a te, które już masz, staną się dłuższe. Serum działa również bardzo korzystnie na kolor brwi – nowe włoski są grubsze, a zarazem ciemniejsze. Ponadto stają się one bardziej elastyczne i mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Najważniejszym czynnikiem w stosowaniu serum do brwi jest jednak regularność. Nie zapominaj o codziennym nanoszeniu serum, bowiem wyłącznie ciągłość kuracji zapewni ci optymalny wynik, zarówno pod względem wzrostu włosków, jak i ich kondycji.

Jakie są efekty i opinie użytkowniczek serum na porost brwi?

Kobiety, które regularnie stosują serum, widzą ogromną różnicę nie tylko w gęstości, ale również w odporności włosków na wypadanie i uszkodzenia. Co najmniej 80% kobiet potwierdza skuteczność serum do brwi, które spowodowało u nich spektakularny wzrost włosków. Brew, która jest gęsta i ciemna, stanowi wspaniałą bazę do metamorfozy całej twarzy. W zależności od sposobu jej regulacji, rysy nabierają młodzieńczego lub zadziornego charakteru. Wiele kobiet podkreśla, że efekt uzyskany po przejściu całej kuracji pozwala im na pozostawienie brwi… bez makijażu! Nie musza już używać kredek, pomad czy cieni do brwi – wystarczy im jedynie bezbarwny żel, który ujarzmi włoski na cały dzień.

Zobacz kosmetyki do pielęgnacji brwi w sklepie afmora.pl!

Serum na porost brwi, co to jest, czy warto stosować?
5 (100%) 1 vote
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a