Serum na porost rzęs – nowe spojrzenie zamknięte w butelce!

Każda z nas marzy o pięknych, długich i zdrowych rzęsach. Niestety, niektóre kobiety otrzymały od natury krótkie i rzadkie włoski, które wymagają od ich właścicielek regularnego malowania. Ciężkie tusze, które mają właściwości wodoodporne, nierzadko pogarszają jeszcze stan rzęs. Być może ostatnio straciłaś z kolei dużo włosków z powodu niedoborów witamin, anemii lub innej choroby? Niezależnie od powodu, dla którego chcesz zagęścić i wydłużyć swoje rzęsy, istnieje pewien sprawdzony sposób o udowodnionej skuteczności. Jest nim… użycie serum na porost rzęs – preparatu, który w ciągu kilku tygodni sprawi, że twoje rzęsy staną się długie, silne i gęste.

Serum na porost rzęs

Czym jest serum na porost rzęs?

Serum, jak sama nazwa wskazuje, to maksymalnie skoncentrowana forma odżywki do rzęs. Posiada ona bogactwo naturalnych składników, które w łagodny, ale zdecydowany sposób sprawiają, że twoje rzęsy stają się gęstsze, dłuższe i grubsze. Jak dokładnie działa takie serum? Poprzez zastosowanie składników naturalnych pobudza mieszki włosowe usytuowane na powiece do większej aktywności, dzięki czemu włoski rosną szybciej. Ponadto przyspiesza również wzrost rzęs, które już są na twoich oczach, a dodatkowo wzmacnia je i pogrubia. Za sprawą stosowania serum włosków rośnie więcej, przez co linia rzęs staje się bardziej wyraźna. Po kilkutygodniowej i regularnej kuracji będziesz zachwycona efektem. U niektórych kobiet rezultaty są tak spektakularne, że rzęsy nie wymagają już nakładania tuszu.

Jak stosować serum na porost rzęs, aby uzyskać najlepsze efekty?

Najważniejszym czynnikiem w powodzeniu stosowania serum do rzęs jest regularność kuracji. Należy aplikować preparat codziennie, co najmniej przez kilka tygodni – średnio przez trzy miesiące (oczywiście jeśli zauważysz u siebie działania niepożądane, takie jak swędzenie oczu, pieczenie czy łzawienie, natychmiast należy zaprzestać przyjmowania serum). Produkt nanosimy tuż przy linii rzęs, dołączonym do opakowania aplikatorem. Ważnym jest, aby w przypadku dostania się produktu do oczu natychmiast przemyć je czystą wodą. Uważamy również, aby cienka linia zaaplikowanego preparatu nie wychodziła ponad nasadę rzęs – nie chcemy przecież, aby dodatkowe włoski wyrosły nam na całej powiece. Aby dodatkowo wzmocnić działanie serum, możesz raz dziennie aplikować na rzęsy olejek rycynowy, który sprawi, że włoski naturalnie przyciemnią się i uelastycznią. Po aplikacji serum możesz bez problemu nałożyć ulubiony tusz (odczekaj jednak kilka minut, aż produkt całkowicie się wchłonie). Nie ma również przeciwwskazać co do stosowania henny.

Efekty i opinie o serum na porost rzęs

W zależności od składników aktywnych zawartych w serum do rzęs oraz ich stężenia, opinie i efekty są różne u wielu kobiet. Ponadto osiągnięcie pożądanych rezultatów zależy również od wyjściowej kondycji włosków: ich długości, gęstości i koloru. Opinie o serum do rzęs są generalnie bardzo pozytywne – szacuje się, że w problemach z włoskami pomogło ono średnio 70% użytkowniczek. Ponadto efekty zauważalne gołym okiem pojawiają się już po tygodniu kuracji, a w dalszym czasie jeszcze się wzmacniają. Najbardziej spektakularne rezultaty można zaobserwować u kobiet, które przed rozpoczęciem stosowania serum posiadały rzęsy krótkie, rzadkie i jasne – to właśnie u nich serum powoduje efekt „wow”, niemal dwukrotnie zwiększając objętość i długość rzęs.

Zobacz kosmetyki do pielęgnacji rzęs w sklepie afmora.pl!

Serum na porost rzęs – nowe spojrzenie zamknięte w butelce!
5 (100%) 1 vote
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a