Serum do rzęs – Long 4 Lashes opinie, recenzja

Przedstawiamy opinie testerek produktu jakim jest popularne serum do rzęs – Long 4 Lashes oraz recenzję kosmetyku. Sprawdź czy warto kupić!

Serum do rzęs - Long 4 Lashes

Serum do rzęs – Lond 4 Lashes – opinie 

Jeśli nie wierzysz w moc regeneracyjnego serum do rzęs Long 4 Lashes, to od teraz powinnaś to zmienić. Odżywka ta mimo swojej ceny detalicznej, posiada same dobre cechy. Odżywia ona rzęsy, wydłuża je, a przede wszystkim wzmacnia strukturę włosa. Dzięki temu zapobiega dalszemu wypadaniu zniszczonych rzęs. Dodatkowo przyciemnia je, przez co stają się bardziej widoczne i nie wymagają tuszowania. Skład odżywki nie uczula, nie daje żadnych podrażnień, co także stanowi duży plus.

Warto dodać, że to właśnie serum występuje w formie eyelinera, dzięki czemu łatwo się rozprowadza. Nie stwarza także problemów przy nakładaniu go na linię rzęs- za pomocą cienkiego pędzelka, jaki jest dołączony do opakowania w szybki sposób można zaaplikować kosmetyk. Jako że jest to produkt o małej objętości, słuszne są obawy o jego wydajność, lecz i tym razem firma Oceanic nie zawodzi. Serum posiada nadzwyczajną wydajność i starcza na pełną kurację. Efekty widoczne są już po paru tygodniach stosowania, co oznacza, że raz na zawsze możesz pożegnać się z tuszem. Dzięki Long 4 Lashes rzęsy staną się zdrowe i mocne, co sprawi, że już nigdy nie powrócisz do swoich dawnych przyzwyczajeń. Zrezygnujesz nawet z mocnego makijażu oczu. Zdecydowanie to produkt na plus, który warto wypróbować.

Zobacz naszą promocyjną ofertę w sklepie amfora.pl

Serum do rzęs – Long 4 Lashes opinie, recenzja
5 (100%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a