Tabletki na włosy, czy warto stosować i jakie wybrać?

Wiele kobiet stosuje tabletki na włosy w różnych celach. Aby je odbudować, przeciw wypadaniu, aby lśniły, czy po prostu szybciej rosły. Poniżej przedstawiamy, jakie tabletki są dostępne na rynku w celu poprawy kondycji włosów.

Tabletki na włosy

Jakie tabletki na włosy

Często w zależności od tego, co chcemy poprawić w wyglądzie swoich włosów zastosujemy inne tabletki.

• tabletki na porost włosów – najcześciej stosowane tabletki na odrastanie włosów to Belissa. Oprócz szybszego wzrostu włosa, stają się one gęstsze i zarazem wpływają dobrze na kondycję paznokci. Inne, jakie mamy jeszcze do wyboru to tabletki Biotebal, Vitapil oraz Merz Special.

• tabletki na odżywienie włosów – przede wszystkim rekomenduje się stosowanie tabletek ze skrzypem polnym, który to wzmacnia strukturę włosa. Np. skrzypovita. Tabletki na kondycję włosów tak naprawdę stają się już na tyle popularne, że każde z tabletek skierowanych dla osób chcących zadbać o własne włosy, odżywiają się.

• tabletki na lśniące włosy – na matowe, suche włosy najlepiej użyć tabletek Vitapil. Dzięki zawartości Biotyny i Bambusa włosy stają się miękkie, lśniące i przede wszystkim mocne.

• tabletki na odbudowę włosów – jeżeli mamy problem z łamliwością i kruchością włosów przydadzą się tabletki Biotebal. Idealnie nadają się do wzmacniania włosów i nadania im dawnej mocy i połysku.

Tabletki na włosy – czy pomagają

Kiedy zmagamy się z problemem włosowym, jednym z pomysłów, jak sobie z nim radzić, jest zażywanie tabletek na włosy. Czy jednak mamy pewność, że pomogą one nam w stu procentach? Jak to bywa z tego typu suplementami – nie zawsze pomogą, ale też nie zaszkodzą.

Czy tabletki wzmocnią nasze włosy zależy od wielu czynników:

• rodzaju naszego włosa

• powodu, dla którego mamy problem z włosami

• rodzaju tabletek

• oraz naszej odporności na dane składniki suplementu

Nie możemy więc mieć 100% pewności, że dane tabletki wspomogą wzrost naszych włosów, bo pomogły naszej koleżance. To jest sprawa bardzo indywidualna i dopiero sprawdzenie danych tabletek pozwoli nam ocenić, czy kuracja nimi pomogła w problemie.

Odwiedź sklep amfora.pl, posiadający szeroką ofertę kosmetyków do pielęgnacji włosów. 

Amfora.pl – Wszystko dla Twojego piękna!

Tabletki na włosy, czy warto stosować i jakie wybrać?
5 (100%) 1 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a