Tangle Teezer, czym jest, jak wybrać? Jak czyścić Tangle Teezer?

Tangle Teezer to innowacyjna szczotka do włosów, która niezmiennie od wielu lat jest bardzo popularna na całym świecie. Polecają ją fryzjerzy, styliści i blogerki.

Tangle Teezer

Tangle Teezer – co to?

Szczotka ta zdecydowanie różni się od tradycyjnych modeli. Posiada plastikową obudowę, która kształtem idealnie jest dopasowana do dłoni. Dzięki temu świetnie leży, a jej używanie jest bardzo wygodne. Cechą charakterystyczną szczotki Tangle Teezer są ząbki wykonane z wysokiej jakości, miękkiego i giętkiego tworzywa sztucznego. Ząbki umieszczone są naprzemiennie w dwóch rzędach, mniejsze i większe.

Dlaczego warto kupić Tangle Teezer?

Ta rewolucyjna szczotka posiada kilka cech, które zdecydowanie wyróżniają ją spośród innych produktów do pielęgnacji włosów. Regularne, codzienne jej stosowanie znacznie poprawia wygląd włosów.
1. Precyzyjnie, a jednocześnie bardzo delikatnie rozczesuje mniej lub bardziej splątane włosy.
2. Nie tylko nie wyrywa włosów, ale również wpływa na zmniejszenie ich wypadania.
3. Szczotka czesze włosy skutecznie, ale bardzo delikatnie. Nie łamie ich, nie wyrywa, a także nie narusza w żaden sposób ich struktury.
4. Jej regularne używanie sprawia, że włosy nabierają połysku.
5. Szczotka ta przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów, ale szczególnie dobrze sprawdza się na włosach normalnych i nieco grubszych.
6. Szczotkę można użyć również do wykonywania delikatnego masażu skóry głowy.
7. Sprawdza się również w rozprowadzaniu maski lub odżywki na mokrych włosach.

Tangle Teezer – jak wybrać?

Ta nowoczesna szczotka dostępna jest w wersji klasycznej, do użycia w domu, a także w wersji kompaktowej, którą łatwo zmieścić w torebce. Dzięki temu można swoją szczotkę mieć zawsze przy sobie.
Szczotka Tangle Teezer to ponadto jeden z najczęściej podrabianych produktów z branży „urodowej”. Podróbki jedynie kształtem przypominają oryginał, ale w żaden sposób nie posiadają jego właściwości. Ząbki wykonane są z innego materiału i przez to szczotka taka jest jedynie podobna do TT. Aby uchronić się przed zakupem podróbki, należy dokładnie przyjrzeć się takim elementom, jak logo czy sposób zapakowania, które w przypadku oryginału zawsze pozostają dokładnie takie same.

Tange Teezer – jak czyścić?

To szczotka bardzo łatwa w czyszczeniu. Wykonana jest z tworzywa sztucznego, dlatego jej mycie i suszenie trwa zaledwie chwilę. Do mycia warto użyć szamponu do włosów i małej, miękkiej szczotki.
Należy pamiętać o regularnym myciu szczotki do włosów, ponieważ zalegające na niej bakterie, brud, wszelkie zanieczyszczenia przedostają się na włosy.

Zobacz Tangle Teezery w sklepie amfora.pl

Tangle Teezer, czym jest, jak wybrać? Jak czyścić Tangle Teezer?
5 (100%) 1 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a