Trymer Philips – jak wybrać trymer do brody? Jak trymować brodę, zarost?

Każdy mężczyzna, który posiada zarost powinien również posiadać trymer. Bowiem jest to niezbędny sprzęt, który pozwala na utrzymanie perfekcyjnej brody, ale i nie tylko. Za pomocą trymera można także stylizować zarost, wąsy, a w razie potrzeby zmieniać wygląd, długość oraz kształt zarostu. Dziś po lupę weźmiemy jeden z trymerów marki Philips, który nadaje się do precyzyjnego przycinania brody oraz jest jednym z najchętniej wybieranych urządzeń przez brodaczy. Przyjrzymy się jego parametrom, a także zbadajmy jak oceniają go użytkownicy.

Trymer Philips BT7205/15 – co warto o nim wiedzieć?

trymer philipsSprawdź

 

Za pomocą trymera philips przytniesz brodę, ale także wąsy i bokobrody. To precyzyjne urządzenie dostaje się nawet w trudno dostępne miejsca, a dzięki temu pozwala na uzyskanie perfekcyjnego kształtu zarostu – bez bałaganu. Dopracowane detale i krawędzie nie stanowią dla trymera żadnego problemu i z łatwością urządzenie sobie z tym radzi. Ponadto możesz regulować w nim długość zostawianej brody od 0,5 do 10 mm z dokładnością do 0,5mm. Po wybraniu, długość zostaje zablokowana, co zapewnia doskonałe, równomierne przycięcie. Trymer zadowoli więc każdego perfekcjonistę, który dba o detale.

Jak trymerować brodę?

Przycinanie brody nigdy nie było łatwiejsze. Godzina ładowania to, aż godzina działania trymera. Urządzenie jest także bardzo intuicyjne i łatwe w czyszczeniu. Wystarczy jedynie opróżnić komorę i opłukać ostrza. Dobrze dopasowany trymer będzie urządzeniem bardzo prostym w użytkowaniu. Przy pierwszym użyciu należy zacząć od jak najdłuższej końcówki, co ograniczy błędy i wynikające z tego nerwy. Reszta wygląda praktycznie tak samo, jak w przypadku maszynki.

Trymer Philips

A jak trymer oceniają użytkownicy?

Użytkownicy zgodnie twierdzą, że w przypadku tego modelu jakość została połączona z ceną w idealnych proporcjach. Mężczyźni także opisują urządzenie, jako łatwe w użyciu, intuicyjne oraz łatwe w czyszczeniu. Większość poleciłaby sprzęt swojemu przyjacielowi.

 

KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI DLA MĘŻCZYZN ? ZOBACZ OFERTĘ SKLEPU AMFORA.PL

 

Aby być pewnym swojego wyboru sprawdź : Na co należy zwrócić uwagę wybierając trymer!

Trymer Philips – jak wybrać trymer do brody? Jak trymować brodę, zarost?
5 (100%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a