Jakie upięcie ślubne jest modne? Fryzura dla panny młodej

Każda panna młoda wybierać fryzurę na swój ślub, chce, aby jej uczesanie było modne. Jednak, należy pamiętać o tym, że fryzura powinna utrzymana być w takim stylu, jak sukienka, makijaż i dodatki, by stworzyć stylistyczną całość. Drugim kryterium, które będzie istotne podczas wykonywania fryzury ślubnej, są właściwości włosów Młodej Pani. Istotne będzie ich długość, ale także to, czy są cienkie czy gęste, miękkie i lejące, czy sztywne, proste czy kręcone.

Struktura włosa znacznie wpływa na końcowy efekt. Na szczęście, bogactwo fryzur jest tak ogromne, że każda przyszła Pani Młoda, znajdzie coś, co przypadnie jej do gustu, i będzie przy tym modne.

Jaka fryzura dla panny młodej będzie najlepsza?

Fryzura, którą będzie miała Pani Młoda w tym ważnym dla niej dniu, powinna być niezwykle elegancka i kobieca. Istotne będzie także to, by była ona trwała i nie rozpadła się po pierwszym tańcu. Młoda Pani powinna także dobrze się w niej czuć.

Raczej nie warto eksperymentować z nowym kolorem w ostatniej chwili. Warto skorzystać z możliwości i wybrać się do fryzjera na tzw. próbę, podczas której przekonamy się, czy dokonany przez nas wybór był faktycznie trafiony.

 

W sezonie 2017 modne są upięcia dość naturalne. Jedną z takich fryzur może być niski kucyk upinany z boku z głowy. Należy tylko wcześniej użyć prostownicy, zrobić wyraźny przedziałek i upiąć włosy. To fryzura, która idealnie pasować będzie do prostych, minimalistycznych kreacji.

Jeśli stawiamy na tak modny ostatnio styl boho, nie możemy zrezygnować z warkocza. Ułożony w kształcie korony możne znajdować się na czubku głowy, bądź na dole, nad karkiem. Zwieńczeniem będą dodatki w kształcie kwiatów.

Bardzo modne w 2017 roku są wszelkie naturalne fale. Jednak, nic nie jest tu dziełem przypadku. Nie mogą one być zbyt mocno wymodelowane, gdyż będą wyglądały sztucznie.

Jakie upięcia pasują do welonu?

Choć coraz częściej odchodzi się od tradycji wkładania welonu, jest wiele pań, który ten dodatek bardzo się podoba. Posiada on w sobie nie tylko element tradycji ale także jest bardzo kobiecy. Najlepszą fryzurą do welonu jest gładki kok, na którym welon będzie się dobrze trzymał. Włosy z przodu mogą być równiutko zaczesane lub dla urozmaicenia fryzury, można z przodu wypuścić pasma włosów i delikatnie je pofalować.

Co zrobić z długimi włosami?

Posiadaczki długich włosów mają najmniejszy problem z doborem fryzury, gdyż mogą sobie na wiele pozwolić. Chyba, że problemem będzie zbyt duży wybór. Długie włosy można pozostawić rozpuszczone i tylko przy głowie lekko je ujarzmić wpinając ciekawe ozdoby. Można zdecydować się na pofalowanie włosów. Do dyspozycji są także fryzury, w których upięta jest tylko część włosów, a reszta naturalnie opada na ramiona. I ostatni sposób, to wszelkie upięcia, z przeróżnymi formami warkoczy. Panie, które nie posiadają długich włosów mogą skorzystać z tzw. dopinek czy gotowych, sztucznych warkoczy. Najlepiej powierzyć profesjonaliście ich dopięcie.

Fryzura dla panny młodej

Jak upiąć luźny, romantyczny kok?

 Jeśli nie chcemy stosować sztucznych dopinek, możemy zdecydować się na luźny, romantyczny kok. Najlepiej najpierw skręcić włosy delikatnie lokówką. Najpierw dzielimy włosy na wysokości uszu. Tylną część należy zebrać w kucyk, który zwijamy w roztrzepany koczek. Pozostałą część zaplatamy wokół głowy we francuski warkocz, którego końcówkę chowamy pod koczkiem za pomocą wsuwek. Warto wyciągnąć pojedyncze pasma, które nadadzą fryzurze romantyczności. Całość utrwalamy lakierem do włosów.

Fryzura będzie wiele mówiła o osobowości Pani Młodej. Z pewnością, każda dołoży wiele starań, by  wybrać tą odpowiednią dla siebie.

Niezbędne kosmetyki do ślubnego makijażu oraz stylizacji włosów znajdziesz w amfora.pl

Jakie upięcie ślubne jest modne? Fryzura dla panny młodej
5 (100%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a