Wybielająca pasta do zębów, jaką wybrać, która najlepiej działa?

Wiele osób marzy o białym uśmiechu niczym z Hollywood. W dzisiejszych czasach mamy dużo możliwości, aby zadbać o biały uśmiech. Między innymi można stosować wybielające pasty do zębów. Jaka jest jednak skuteczna pasta wybielająca do zębów? Dzięki temu artykułowi,  uzyskasz odpowiedź na pytanie, która wybielająca pasta do zębów jest najlepsza!

wybielająca pasta

Jaka pasta wybieljająca jest najlepsza

Na rynku kosmetycznym mamy wiele past do zębów wybielających. Które są najpopularniejsze?

1. Pasta wybielająca Email Diamant – jest to dość wyjątkowa pasta, ponieważ jest czerwona. Wiele osób pewnie właśnie teraz zastanawia się, jak czerwona pasta może wybielić zęby? Otóż sekret tkwi w tym, że ta pasta po prostu barwi dziąsła na czerwono, przez co zęby wydają się o wiele bielsze. Pasty te często stosowane są przez stewardessy.

2. Pasta wybielająca Biała Perła – o tej paście pewnie słyszał każdy, ponieważ jest ona najpopularniejsza i najczęściej polecana. Czy słusznie? Firma ta wypuściła kila rodzajów past np. krystaliczna biel, specjalistyczna, czy dla palaczy. Wiele osób sobie je chwali, natomiast druga część, która ma problem z mocnym osadem na zębach nie widzi żadnej różnicy po zastosowaniu tej pasty. Dlatego dobrze jest sprawdzić samemu, czy to jest strzał w dziesiątkę w naszym przypadku, czy wręcz odwrotnie.

3. Pasta wybielająca Blanx Med – pasta, która ma naprawdę dobre recenzje w internecie. Z dnia na dzień wybiela zęby usuwając osad i wzmacniająca szkliwo. Jedyne co można jej zarzucić to brzydkie opakowanie.

Wybielająca pasta do zębów bez fluoru

Nie wszyscy chcą używać pasty z fluorem. Dlatego coraz więcej pojawia się past do zębów bez fluoru. Można do nich zaliczyć:

1. Wybielająca pasta MEGASONEX – jest ona dedykowana dla szczoteczek elektrycznych i ultradźwiękowych. Pasta daje efekt rozjaśnienia szkliwa, usuwa osad, ale zarazem wzmacnia zęby i dziąsła. Nie zawiera fluoru, konserwantów ani parabenów. Jest bezpieczna także da dzieci.

2. Pasta wybielająca Himalaya Herbals Sparkly White – jest to naturalna, ziołowa pasta do zębów bez konserwantów. Chroni szkliwo zębów, zapobiega próchnicy, ale także usuwa osad nazębny, usuwa przebarwienia i zapewnia świeży oddech. Idealna do codziennego stosowania.

Wybielająca pasta do zębów dla palaczy

Ze względu na fakt, że wielu palaczy zmaga się z żółtymi zębami, zostały stworzone specjalne pasty wybielające dedykowane palaczom. Co mamy do wyboru?

1. Pasta Clinomyn – pasta, która od wielu lat jest już na rynku kosmetycznym i została przetestowana przez niejednego palacza. Jest tania, wydajna i dobra. Nie wybiela zębów spektakularnie, ale świetnie radzi sobie z kamieniem nazębnym i przede wszystkim niweluje nieprzyjemny zapach z ust, typowy dla palaczy.

2. Biała Perła dla palaczy – wybiela ona zęby dzięki specjalnego enzymowi, który usuwa przebarwienia na zębach powstałe od dymu papierosowego. Jego plusem jest także to, że łagodnie działa na szkliwo, nie uszkadzając go.

3. Pasta R.O.C.S. – pasta do codziennego stosowania, przeznaczona dla osób, które mają problem z przebarwieniami na zębach od kawy, herbaty i tytoniu. Oprócz wybielenia niweluje także nieprzyjemny zapach z ust.

Odwiedź sklep amfora.pl. w którym znajdziesz szeroki wybór wybielających past do zębów. 

Amfora.pl – Wszystko dla Twojego piękna!

Wybielająca pasta do zębów, jaką wybrać, która najlepiej działa?
5 (100%) 3 votes
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a