Złuszczająca maska do stóp – efekty, działanie

L’Biotica to kosmetyk w postaci skarpet, który ma złuszczyć skórę ze stóp, tym samym je wygładzając i usuwając martwy naskórek. Producent obiecuje po użycia skarpet efekt, jak z profesjonalnego salonu. Po kuracji stopy powinny być miękkie, gładkie i delikatne. Czy warto kupić maskę do stóp? Sprawdź!

Złuszczająca maska do stóp – jak działa?

Złuszczająca maska do stóp

Maska do stóp zawiera takie składniki aktywne jak:

  • mocznik
  • ekstrakt z owoców papai i cytryny
  • wyciąg z rumianku

Skarpety zakłada się na ok.1,5h, a po kilku dniach skóra zaczyna się złuszczać. Produkt przeznaczony jest do jednorazowego użytku , a międzyczasie nie należy używać pumeksu oraz tarki.

Kosmetyk dzięki złuszczeniu naskórka, peelinguje i pozbywa się stwardniałej skóry na stopach, a także zgrubień i zrogowaceń. Dodatkowo pielęgnuje i regeneruje stopy. Zabieg można powtarzać co ok. 30 dni, zwłaszcza w przypadku mocno zaawansowanych zrogowaceń skóry.

Plusem produktu, za wymienione działanie jest stosunkowo niska cena ok. 13 zł. Jednak niektóre użytkowniczki były niezadowolone, gdyż skóra ze stóp złuszczała się zbyt długo. Jeśli nie przeszkadza nam to, warto zainwestować w skarpety złuszczające. Natomiast ich działanie na pewno będzie mniej nam przeszkadzało, gdy użyjemy produkt w innym okresie niż letni. Jest to ważne, gdyż wtedy bez problemu będziemy mogły zakryć stopy i pozwolić złuszczyć się naskórkowi do końca.

 

Zobacz naszą szeroką ofertę produktów do pielęgnacji stóp w sklepie amfora.pl

Złuszczająca maska do stóp – efekty, działanie
5 (100%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl

One thought on “Złuszczająca maska do stóp – efekty, działanie

Comments are closed.

a