Jak zmyć lakier hybrydowy? Sposoby usunięcia hybryd

W dużej mierze do łatwości zmywania manicure hybrydowego przyczynia się jakoś używanych przez nas lakierów. Dlatego nie warto stosować tanich i niesprawdzonych lakierów, które również mogą przyczynić się do złego stanu płytki naszych paznokci, po ich usunięciu. Do zabiegu usunięcia paznokci hybrydowych w domowym zaciszu potrzebujemy jedynie acetonu lub zmywacza do paznokci z acetonem. Jak zmyć lakier hybrydowy i jakie są na to sposoby? Odpowiedź w artykule.

Lakier hybrydowy Semilac 

Najlepiej zakupić do naszych paznokci lakier hybrydowy z popularnej i dobrej firmy, a także źródeł. Dzięki temu, możemy być pewne, że nasze paznokcie zachowają zdrowszy wygląd, po zdjęciu lakieru. Również sam zabieg zmycia lakieru hybrydowego przebiegnie sprawniej i łatwiej. Jedną ze sprawdzonych firm lakierów hybrydowych jest Semilac, który ma bardzo duży wybór lakierów, ale także wszystkich przydatnych akcesoriów do wykonywania manicure w domu.

Jak zmyć lakier hybrydowy

Jak ściągnąć lakier hybrydowy w domu ?

Gdy chcemy zdjąć lakier hybrydowy w domu, mamy do wyboru dwa sposoby na wykonanie tego zabiegu. Jednym z nich jest zanurzenie paznokci na ok. 5 min w miseczce z acetonem. Drugi sposób to nawilżenie zmywaczem z acetonem, przeciętych na pół płatków kosmetycznych, a następnie przyłożenie ich do paznokcia pokrytego lakierem i owinięcie ich folią aluminiową. Czas trwania tego sposobu to ok.10-15 min. Natomiast jest to zdecydowanie zdrowsze wyjście dla stanu płytki naszych paznokci.

 

Kosmetyki do pielęgnacji paznokci oraz lakiery znajdziesz w sklepie amfora.pl

 

Jak zmyć lakier hybrydowy? Sposoby usunięcia hybryd
5 (100%) 3 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a