Czy wiecie, że maseczki Kallos są w sprzedaży już od 1978 roku? Ta węgierska firma została założona przez John Kallosa, a następnie mocno rozwinięta przez jego dwie córki. Do dziś marka cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach, w tym także w Polsce. Jej stosunkowo niska cena i wysoka jakość zachęcają do zakupu kolejne pokolenia klientek. Jeśli więc Ty sama wiesz, jak używać maski do włosów, ale nie wiesz na jaki kosmetyk postawić, Kallos maska to zdecydowanie polecane rozwiązanie. Nie zrujnuje ono Twojego portfela, jednocześnie sprawiając że pasemka będą zdrowe i lśniące jak nigdy dotąd.

Najpopularniejsze odżywki Kallos do włosów

Absolutny prym w pytaniach klientów wiodą maski Kallos Keratin. Te keratynowe produkty zawierają w sobie proteiny mleka oraz keratynę, dzięki czemu skutecznie walczą z problemami włosów suchych, łamliwych i zniszczonych nieprawidłowo wykonanymi zabiegami fryzjerskimi.

Maska do włosów Kallos Blueberry to rewitalizujący produkt z olejem awokado i ekstraktem z jagód. Stosując go regularnie wzmocnisz swoje kosmyki, zmiękczysz je, nawilżysz i przywrócisz im utracone połysk i witalność.

Odżywki do włosów Kallos Mango zawierają olejek tropikalnego owocu mango. Jest on filtrem chroniącym przed niekorzystnym działaniem promieni UV, a także bogatym źródłem witamin, minerałów oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych.

Wzmocnieniem każdego rodzaju włosów będzie odżywka Kallos Banana. Już po pierwszym jej użyciu zauważysz, że Twoje włosy są połyskliwe i mocniejsze. Banan odbuduje ich uszkodzone włókna i wypełni powstałe w nich ubytki, dzięki czemu zyskasz świeżą, dobrze odżywioną fryzurę.

Maseczki do włosów Kallos Aloe to ogromne źródło dobroczynnego aloesu. Sprawia on, że kosmyki mają większą obiętość, cudownie błyszczą, są odpowiednio nawilżone i zmiękczone, a także szybciej rosną.

Ostatnie, o czym chcemy teraz opowiedzieć, to Kallos Multiwitamin maska, której skład oparto przede wszystkim na żeń-szeniu ginseng i oleju z awokado. Dają one naszym włosom w prezencie nienasycone kwasy tłuszczowe oraz bombę witaminową składającą się z witamin B3, B5, B6, C oraz E.

Oczywiście to nie koniec listy produktów omawianej marki. Znajdują się na niej także preparaty odżywiające włosy o takich nazwach jak Kallos Milk, Kallos Omega, Kallos Chery czy Kallos Silk. Ale o nich napiszemy już innym razem.