Zdecydowana większość Polek ma włosy proste lub tylko lekko falowane. Jednak niejedna z nas marzy o pięknych, sprężystych lokach czy cudownych falach o dużej objętości. Jak je uzyskać? Sprawdź nasz szybki ranking termoloków Babyliss. Są to wałki termiczne opinie mające zdecydowanie najlepsze, co przekłada się na bardzo chętne kupowanie ich przez klientki w każdym wieku.

Termoloki. Które wybrać?

Nasz ranking termoloków zacznijmy od modelu Babyliss Pro Ceramic Roller Set 20. Są to produkty przeznaczone zarówno do cienkich, jak i grubych kosmyków. W zestawie znajduje się 20 wałków o ceramicznych trzpieniach (6 o średnicy 19 milimetrów, 6 o średnicy 25 milimetrów i 8 o średnicy 32 milimetry), metalowe igiełki (20 sztuk), motylkowe klipsy (20 sztuk), szybko nagrzewająca się baza o mocy 400 wat (z wygodnym przyciskiem start/stop, lampką kontrolną i kablem długim na 190 centymetrów) oraz termoloki Babyliss instrukcja.

Rozważając termoloki które wybrać powinniśmy też spojrzeć na model BaByliss Pro BAB3025E Jumbo. Komplet zawiera 12 wałków o rdzeniu tytanowo-ceramicznym,. Średnica każdego z nich to 38 milimetrów. W opakowaniu znajdziemy także klipsy metalowe i motylkowe w ilości odpowiadającej ilości wałków, stację bazową o mocy 400 wat, z kablem o długości 2,7 metra. Te termoloki jak działają? Pełne nagrzanie się produktu następuje w zaledwie 5 minut. Nawijając na nie kosmyki mamy pewność skutecznego chronienia ich przed bezpośrednim kontaktem ze źródłem ciepła, za co odpowiada aksamitny materiał znajdujący się na każdym produkcie.

Równie dobre wałki termiczne Babyliss to te oznaczone jako BaByliss Pro BABTS6GSE. Jest to mały zestaw zawierający 5 termoloków o średnicy 40 milimetrów. Wspomniane termoloki Babyliss jak używać? Przede wszystkim możemy je zabierać wszędzie, także chowając do torby podróżnej. Jest to bowiem mały, bardzo poręczny set. Kompaktowa skrzyneczka kryje w sobie stację bazową o mocy 200 W, która do pełnego nagrzania wałków potrzebuje 15 minut. Po tym czasie możemy śmiało nawijać swoje pasemka tworząc duże, puszyste loki.