Giorgio Armani SI – recenzja, opinie

Kwiatowy, wyrazisty i elegancki zapach Giorgio Armani Si to hołd dla współczesnej kobiecości. W prostym flakoniku o subtelnym designie zamknięto wysmakowaną kompozycję zapachową, po którą chętnie sięgają kobiety w różnych przedziałach wiekowych. Jakie są nuty zapachowe tego pachnidła? Jaka jest historia tego zapachu i czy warto po niego sięgnąć?

Giorgio Armani SI - recenzja, opinie

Giorgio Armani Si – historia zapachu

Zapach Giorgio Armani Si zadebiutował w 2013 roku. Twórcą tej kompozycji zapachowej jest Christine Nagel, która jest również autorką i współautorką wielu popularnych zapachów tej oraz innych marek. Inne popularne kompozycje zapachowe, które zawdzięczamy Christine Nagel:

  • Giorgio Armani: Si, Si Night Light i inne.
  • Givenchy: Eau Torride.
  • Guerlain: Oriental Brulant, Elixir Charnel Oriental Brulant i inne.
  • Christian Dior: Miss Dior Cherie.

Zapach Giorgio Armani Si to kompozycja stworzona z myślą o kobiecie niezależnej, spełnionej, pewnej siebie, charyzmatycznej i inteligentnej. Zapach dla kobiety gotowej powiedzieć „tak” wszelkim wyzwaniom i fascynacjom.
Sam flakonik zdradza inspiracje kulturą azjatycką – grube szkło, proste kształty i napis w azjatyckim stylu.

Giorgio Armani Si – jakie nuty zapachowe zawiera ta kompozycja?

Si od Giorgio Armani to zapach wyrafinowany, czarujący i intensywny. Ma słodko-cierpki aromat, można go określić jako szyprowy, wyrazisty i zmysłowy. Jakie nuty zapachowe zawiera?

  • Nuty głowy: czarna porzeczka
  • Nuty serca: frezja, róża.
  • Nuty bazowe: wanilia, paczula, ambroksan, tony drzewne.

Pierwsze wrażenie jest cierpkie za sprawą woni czarnej porzeczki, która stopniowo ustępuje delikatnej frezji i pudrowej róży. Z czasem w zapachu ujawniają się nuty drzewne i zmysłowa paczula osłodzona delikatną wanilią. Zapach Giorgio Armani Si jest bardzo zmysłowy, lekko słodki, szyprowy i niezwykły. To kompozycja w sam raz do stosowania na większe wyjścia, na wieczór, ale również na co dzień.

Giorgio Armani SI - recenzja, opinie

Trwałość zapachu

Zapach Giorgio Armani Si jest trwały, ale jednocześnie subtelny. To pachnidło, które nie pozostawia za sobą tak zwanego „ogona”, o ile nie zastosuje się go w nadmiarze. To oznacza, że zapach jest subtelny, wyczuwalny z bliska, intymny. Nie przytłacza, nie narzuca się, ale pozostaje na skórze przez kilka godzin.

Giorgio Armani Si – dla kogo?

Zapach Si od Giorgio Armani to perfumy w sam raz dla młodych kobiet. Są słodkie, wyraziste i zmysłowe. To doskonały zapach na lato, wiosnę, na dzień i na wieczór. Elegancki flakonik powinien przypaść do gustu miłośniczkom klasycznego designu w stylu tak charakterystycznym dla tej marki.

Opinia o zapachu Si od Giorgio Armani

Giorgio Armani Si to perfumy godne polecenia. Zapach jest trwały, wyrazisty i zmysłowy. Jego słodkie nuty dla niektórych osób mogą wydawać się przytłaczające więc jeśli nie gustuje się w aromatach tego typu, warto na początek przetestować mniejszy flakonik lub próbkę.

Zobacz perfumy Giorgio Armani Si w sklepie afmora.pl!

Giorgio Armani SI – recenzja, opinie
4.5 (90%) 2 vote[s]
gazetka kosmetyki i perfumy amfora.pl
a