Podkreślają subtelną delikatność kobiecości. Są pełne niesamowitego wdzięku i romantyzmu. A jednocześnie inspirują oraz pobudzają wyobraźnię do działania. Paznokcie fioletowe pastelowe, mimo stonowanego odcienia, potrafią być naprawdę ciekawym akcentem każdej stylizacji. Fantastycznie wydobędą one finezyjny wdzięk każdej pięknej marzycielki, bez względu na jej wiek czy codzienne zajęcie.

Fioletowy pastelowy manicure hybrydowy na różne okazje

Warto wiedzieć, że paznokcie pastelowe fioletowe doskonale zgrywają się na przykład z bielą sukni ślubnej. W takim wypadku jednak łagodność tego koloru warto podkreślić mocnym, wyrazistym zdobieniem. Jakim? Chociażby tym wykonanym za pomocą małych, uroczo błyszczących kryształków przyklejonych na jednym, bądź wszystkich paznokciach. Ale równie pięknie będą wyglądały tu naniesione stylowe fragmenty złotej folii VICTORIA VYNN Bit Foil Gold. Dodadzą one blasku i idealnie zgrają się ze złotą biżuterią.

A co w przypadku karnawałowej imprezy? Na niej również pastelowy fiolet hybryda może się równie dobrze odnaleźć! Jako jej wierzchnią warstwę zamiast klasycznego, transparentnego topu dodajmy tylko ten ze wspaniałymi, złotymi drobinkami, na przykład GEL POLISH Top Gold Mirage. Innym rozwiązaniem jest wykreowanie wzoru, którego bazą będzie lakier hybrydowy pastelowy fiolet. Po jego aplikacji i utwardzeniu – na każdą lub tylko wybraną płytkę nanosimy nieregularny wzorek za pomocą ciemnego odcieniu fioletu. Linię łączącą oba kolory podkreślamy za pomocą odcieniu złotego, w ten sposób uzyskując niesamowicie szykowny efekt.

Oczywiście pastelowy fioletowy lakier hybrydowy z równie wielkim powodzeniem można nosić także na co dzień, do pracy czy szkoły. W takiej sytuacji świetnym wyjściem okaże się tradycyjny french manicure, w którym cielisty czy różowy odcień bazowy zastąpimy fioletowym lakierem VICTORIA VYNN GEL POLISH 197 Beautiful Dreamer. Ale również i ombre stworzone z połączenia omawianej barwy i morelowego odcienia lakieru VICTORIA VYNN PURE CREAMY HYBRID 170 Nectar Drop, będzie tak samo dobrym towarzyszem w każdej sytuacji.

Jak więc widać, lakier do paznokci fioletowy pastelowy może mieć bardzo różne oblicza. Ostatnie, co o nim można by powiedzieć, że jest on nudny i nie daje możliwości przygotowania zjawiskowych, eleganckich stylizacji! Wręcz przeciwnie: taki odcień jest doskonałym punktem wyjściowym do bajecznego manicure, który pokochają wszyscy wkoło. Spróbuj, a na pewno się nie zawiedziesz.